Kız arkadaşım bana yalan attı

@ArslanbalaBörükan hocam ama Dr redpill ve buse aydın süper sigma omega alfa olursa her kız onlara bakar ve asla terk edilmezler dedi.
Bazı görüşlerine katılmasamda bence dediklerinin %95'i doğru diye düşünüyorum, pratikte biraz daha farklı olabiliyor bazen.

@ArslanbalaBörükan hocam ama Dr redpill ve buse aydın süper sigma omega alfa olursa her kız onlara bakar ve asla terk edilmezler dedi.
Güzel yorum bu arada bayağı güldüm. 😂

@ahmetaydın1921 hocam artık işi para yapmaya çevirmiş. Gelen kitlenin çoğu kızlar konusunda başarısız olunca siz iyisiniz pırlanta adamlarsiniz kızlar kötü falan diye bir güzel yutturuyor. Azınlık bir kız grubunu çoğunluk gibi anlatıyor. Sonrasında dediğim şeyin bir benzerini ciddi anlamda dedi. Alfa olursanız kızlar sizi paylaşmayı kabul edecektir diye. Veya yüksek değerli olursanız çok az red yersiniz tarzı konuşmalar da yaptılar bunu psikolog olan yaptı.

Bazı görüşlerine katılmasamda bence dediklerinin %95'i doğru diye düşünüyorum, pratikte biraz daha farklı olabiliyor bazen.

Oyle de insanlari "sigma" veya "beta" gibi "brainrot" terimlerle siniflandirmak yerine yardimci olmaya calismak lazim sonucta herkes esit sartlarda baslamiyor hayata, ha her turlu yardim teklifine ragmen inat edip ezik kalmayi secenler icin lafim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı