Kız arkadaşıma nasıl bir sürpriz yapabilirim?

Ex wife

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi Sosyaller, Bir kız var gerçekten çok seviyorum onu neyse bunu anlatmayacağım sayfalar yetmez. Kendisi anayolun kenarında yaşıyor ve üst geçit var hemen evin yanında. Yani üst geçidi görebiliyor, Benim aklıma isminin anlamını yazmak geldi ama pankart asmak yasak malum, üst geçide nasıl bir sürpriz hazırlayabilirim? Fikirlerinizi bekliyorum.

Yapma gerek yok normal git konuş ayrıca kızın seni sevdiğinden nasıl emin olabiliyorsun bir kız var diye bahsettiğine göre kızla çok yakın bir ilişkiniz yok ve arkadaşı olarak görüyor muhtemelen.

Yapma gerek yok normal git konuş ayrıca kızın seni sevdiğinden nasıl emin olabiliyorsun bir kız var diye bahsettiğine göre kızla çok yakın bir ilişkiniz yok ve arkadaşı olarak görüyor muhtemelen.
Benim de şimdi dikkatimi çekti. Sevgiliniz mi yoksa çıkma teklifi etmeye mi çalışıyorsunuz?

Merhaba iyi sosyaller, bir kız var gerçekten çok seviyorum onu neyse bunu anlatmayacağım sayfalar yetmez. Kendisi anayolun kenarında yaşıyor ve üst geçit var hemen evin yanında. Yani üst geçidi görebiliyor, benim aklıma isminin anlamını yazmak geldi ama pankart asmak yasak malum, üst geçide nasıl bir sürpriz hazırlayabilirim? Fikirlerinizi bekliyorum.

Bir cheytac ıntervention 408 ile kızın babası tarafından headshoot yemek istemiyorsanız böyle bir işe girişmeyin, kızı güzel bir yemeğe çıkarın onun yerine.

Dostum, şu döneminde senin bu yazına karşın aksi bir yorum seni elbet tatmin etmeyecek ve hatta belki saçma bulacaksın, dinlemeyeceksin lakin sence bu kadarını yapmak ne denli gereklidir?

Eğer ki ciddi isen zaten bir daha düşün derim. Öncelikle bu durum bazı kızlara abartı ve itici gelebilir kanaatindeyim. Bir ikincisi çıtayı daha şimdiden bu şekilde yükseltirsen ileride ne yapacaksın, onu nasıl tatmin edeceksin?

Şu aşamada bir çiçek dahi aynı etkiyi yaratacaktır düşüncesindeyim. İyi forumlar...
Merhaba iyi Sosyaller, Bir kız var gerçekten çok seviyorum onu neyse bunu anlatmayacağım sayfalar yetmez. Kendisi anayolun kenarında yaşıyor ve üst geçit var hemen evin yanında. Yani üst geçidi görebiliyor, Benim aklıma isminin anlamını yazmak geldi ama pankart asmak yasak malum, üst geçide nasıl bir sürpriz hazırlayabilirim? Fikirlerinizi bekliyorum.

Vokal grubu ayarlayın üst geçide sizde kutuya saklanın tam o geldiği anda en sevdiği şarkı çalsın sende kutudan çık ona sarıl hayatının şokunu yaşat ona.

Ailesi ile birlikte yaşıyorsa evinin önünde böyle şeyler yapmak onu utandırabilir veya rahatsız edebilir. Baş başa bir şeyler daha mantıklı.

Geri
Yukarı