Kız arkadaşımla ayrıldık

Yaklaşık 2 yıl birlikte olduğum bir sevgilimle biz de bugün sanırsam ayrıldık. İlişkimizi anlatabilmem burada çok zor ve uzun sürer fakat toksikti ama seviyorduk birbirimizi. Birçok kez ayrılıp barıştık hatta birkaç ay ayrı kaldığımızda oldu. Son ayrılığımızdan beri 1 ay falan geçti ve 1 saat falan oldu sanırım ayrıldı. Daha doğrusu devam etmek istemediğini vs. söyledi. Üzüldüm, çünkü eskisi kadar olmasa da hala seviyorum. Ama asıl üzen şey karşımdaki insanın ilişki yaşadığımız insanla aynı olmaması. Anılar aklıma geldikçe o insan aklıma geliyor ama şu an karşımdakiyle karşılaştırınca üzülüyorum. Zamanla geçen bir şey illaki ama bu zaman aralığında üzülüyorsunuz. Ne kadar ayrılmamızın çok doğru bir şey olduğunu bilsem de sevgimden, anılarımdan vazgeçmek istemiyorum aslında. Umarım herkes ayrılırken sizin gibi rahat olur.

Zaman kırık bir kalbi onarır fakat onu geri getirmez. Bu bilinçte olmak en iyisi sanırım. Çok garip. 5 saat önce bırak ayrılmayı bıraksa üzüntüden kahrolurum herhalde diyordum. Gözümün açıldığına bu kadar sevinemem garip de olsa gerekli bir şeydi.

Geriye baktığımda yaptığım bazı hatalardan dolayı kendime bazen "mal" diyorum. Bunu iyi yanı akıllanıyorum ve devam ettirmiyorum.

Bende de benzer durum var. Geç cevap veriyor, beğenip geçiyor. Niye ısrar etmişim ki diyorum. Önemli değil. Tecrübe oldu.

Zaman kırık bir kalbi onarır fakat onu geri getirmez. Bu bilinçte olmak en iyisi sanırım. Çok garip. 5 saat önce bırak ayrılmayı bıraksa üzüntüden kahrolurum herhalde diyordum. Gözümün açıldığına bu kadar sevinemem garip de olsa gerekli bir şeydi.
Açıkçası sizin adınıza sevindim. Ayrılıktan sonra böyle rahatlama hissi yaşıyorsanız ilişkinizden de yeteri kadar zevk almadığınızı düşünüyorum. Umarım her şey herkesin gönlünce olur pek fazla bir şey diyemiyorum. Üzülüp kalmak çok kötü her şeyin yanında.

Bende de aynısını vardı başka biri çıktı önüme oda onun gibiydi. Umut verip başkasıyla olmuştu 😃.

Başta friendzone yedim, sonra sevgilim var yedim, sonra ısrarlarımla barıştık ama olmayınca olmuyor. Böylesi daha iyi. Odaklanacak daha önemli şeylerimin olduğunu gördüm.

Başta friendzone yedim, sonra sevgilim var yedim, sonra ısrarlarımla barıştık ama olmayınca olmuyor. Böylesi daha iyi. Odaklanacak daha önemli şeylerimin olduğunu gördüm.

Cidden yaptığım hiçbir şey değmedi. Çok şey yaptım küçük şeylerle mutlu etmeye çalıştım yeri geldi aç kalıp bir şeyler ısmarladık ama günün sonunda anladım ki kendimi geliştirseydim çok daha iyi olurdu.

Açıkçası sizin adınıza sevindim. Ayrılıktan sonra böyle rahatlama hissi yaşıyorsanız ilişkinizden de yeteri kadar zevk almadığınızı düşünüyorum. Umarım her şey herkesin gönlünce olur pek fazla bir şey diyemiyorum. Üzülüp kalmak çok kötü her şeyin yanında.

Üzülmekten ziyade endişe hissi kötüydü benim için. Mesajlara dönmemesi, belirsizlikleri, terk mi edecek düşüncesi bir ilişkide kötü olarak tanımlanmaya yetecek hisler. Umarım üzüntünüzden kurtulursunuz kısa zamanda. Şeytanın avukatı filminde milton der ki " dert bir çuval dolusu tuğla gibidir. Tek yapman gereken çuvalı bırakmak." bilinçsizce yapsam da çuvaldan kurtulduğuma sevindim.

Cidden yaptığım hiçbir şey değmedi. Çok şey yaptım küçük şeylerle mutlu etmeye çalıştım yeri geldi aç kalıp bir şeyler ısmarladık ama günün sonunda anladım ki kendimi geliştirseydim çok daha iyi olurdu.

Bana gözünün rengini söylediğinde sevinçten havaya uçtum hocam. Bugün de doğum gününü söyledi. 38 gün sonra ona güzel bir hediye vereceğim diyordum. İş ortaklarınız hariç pek bir insanla gelecek planı yapmayın derim. Erkekler olarak üzülmeye, düşünmeye, ilgisizliğe ve terk edilmeye mahkumuz.

Bana gözünün rengini söylediğinde sevinçten havaya uçtum hocam. Bugün de doğum gününü söyledi. 38 gün sonra ona güzel bir hediye vereceğim diyordum. İş ortaklarınız hariç pek bir insanla gelecek planı yapmayın derim. Erkekler olarak üzülmeye, düşünmeye, ilgisizliğe ve terk edilmeye mahkumuz.

Çok iyi demişsiniz hocam😀.cidden erkekler olarak üzülmeye ve ilgisizliğe alışkınız. Oda bana çok yakışıklısın dediğinde havaya uçmuştum hocam. 2 lafa aldandım. Artık kendimi geliştirmeye odaklandım.

Ayrılıp barışmıştık. İlk seferinde çok üzülsem de bu sefer neredeyse hiçbir şey hissetmedim. Hatta bir rahatlama bile geldi diyebilirim. Bir işletmeci ve hedefleri olan bir girişimci olarak bir dikkat dağınıklığından kurtulmuş gibi hissettim. Gösterdiğim o kadar ilgi, sevgi ve o kadar düşünce... Bir insan için olması garip ve bir israf gibi geliyor baktıkça. Hedeflerime yeniden aynı özveri ile odaklanacak olmanın sevinciyle yazıyorum. Önceliklerinizi değiştirmeyin. Ne olursa olsun hedefinize koşun. Hedef gerekli araçları getirecek ve yoldaki engelleri görmenize yardımcı olacaktır.

Yeni bir deadlift'çi doğuyor. :) hocam meraktan soruyorum spor yapıyor musunuz?

Çok iyi demişsiniz hocam😀.cidden erkekler olarak üzülmeye ve ilgisizliğe alışkınız. Oda bana çok yakışıklısın dediğinde havaya uçmuştum hocam. 2 lafa aldandım. Artık kendimi geliştirmeye odaklandım.

Yalan söylemeyeyim kendini yakışıklı olarak gören biri değilim. İlk defa biri bana kendimi yakışıklı hissettirdi. Ama bu tatminlerin geçici olduğunu şu an görüyorum. Gerçek ve kalıcı tatmin iki türlü bence. Başarı ve başarısızlıktan gelen tecrübe. Kalanı gelip geçici. O doğru kişinin hayaline düşüp de ted mosby olmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı