Kız arkadaşımla oynayabileceğim basit Online oyun önerisi

TheHope0

Hectopat
İyi günler arkadaşlar. Kız arkadaşım ile oynayabileceğim bir oyun arıyorum fakat biraz daha böyle basit, az boyutlu, çabuk, zaman geçirmelik, Online eşleştirmeli, co-op vb bir oyun arıyorum. Oyun becerisi olarak ikimizde de bir problem yok. Basit derken içerik olarak, oyun zorluğu değil. Sistem sorunumuz yok. Şimdiden teşekkürler :)

İyi günler arkadaşlar. Kız arkadaşım ile oynayabileceğim bir oyun arıyorum fakat biraz daha böyle basit, az boyutlu, çabuk, zaman geçirmelik, Online eşleştirmeli, co-op vb bir oyun arıyorum. Oyun becerisi olarak ikimizde de bir problem yok. Basit derken içerik olarak, oyun zorluğu değil. Sistem sorunumuz yok. Şimdiden teşekkürler :)
Stardew Valley çok şirin bir oyun aslında ama ister misiniz bilemedim.

Human: Fall Flat Eğlenceli bir oyun.

Phasmophabia beraber oynanılabilecek aşırı eğlenceli bir korku oyunu.

Secret Neighbor Among Us gibi.

GTA 5 biliyorsunuz. FiveM vb. girebilirsiniz.

Minecraft eğlenceli ve sakin.

Valorant eğlenceli olabilecek bir oyun. Derecesiz girilirse hoş olur.

Overcooked 2 co-op yemek yapma oyunu.

Sea of Thieves beraber bir korsan gemisi yönetebilirsiniz.

Son düzenleme:
Stardew Valley çok şirin bir oyun aslında ama ister misiniz bilemedim.

Brawlhalla oynayın.

Online değil ama don' t strave together olabilir. Çift kişilik.

Kesinlikle Raft öneririm. :) hem öğrenmesi kolay, hem de çok sarıyor.

Raft veya Stardew Valley.

Human: Fall Flat.

Phasmophabia.

Secret Neighbor.

GTA 5

Minecraft.

Valorant.

Overcooked 2

Sea of Thieves.

Raft.

Önerileriniz için teşekkür ediyorum hepsini not ediyorum bir kenara. Daha fazla önerisi olabilecek varsa alırım. Hem böyle illa popüler olmasına da gerek yok. 10 MB bir oyun olsa bile okeyiz yani sırf beraber oynanabilecek şöyle basit bir oyun olsun. 2D bilardoda beraber 10 saatimiz var.

Önerileriniz için teşekkür ediyorum hepsini not ediyorum bir kenara. Daha fazla önerisi olabilecek varsa alırım. Hem böyle illa popüler olmasına da gerek yok. 10 MB bir oyun olsa bile okeyiz yani sırf beraber oynanabilecek şöyle basit bir oyun olsun. 2D bilardoda beraber 10 saatimiz var.

Kendi mesajımı değiştirdim hocam. Among Us'da bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı