Kız arkadaşına hediye önerisi

Masoncocuk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, kız arkadaşıma hediye almak istiyorum aslında birçok hediye aldım ama daha fazla almak istiyorum. Çünkü o da bana birçok hediye aldı. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Arkadaşlar, kız arkadaşıma hediye almak istiyorum aslında birçok hediye aldım ama daha fazla almak istiyorum. Çünkü o da bana birçok hediye aldı. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Kız arkadaşınızın hobilerini ve ilgilendiği şeyleri söylerseniz daha iyi olur.

Şu nu diyebilirim ya ağzını ara ya da dış görünüşüne bak kolye falan takıyorsa kolye al ya da onun için değerli bir şey yap mektup bile yeter.

Hediyenin fazlalığı ya da fiyatı onu değerli kılmaz. Önemli olan manevi değeri. Konuştuğum bir kadınla aramızda Ying Yang sembolünün muhabbeti geçmişti. O gün çok güzel bir gündü ve ikimiz de çok eğlenmiştik. O sembol olan bir kolye aldım ve çok beğendi. Önemli olan manevi değeri. Ne aldığınızdan ziyade ne niyetle aldığınız önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı