Kız arkadaşla izlenebilecek dizi veya filmler nelerdir?

Lost, Game of Thrones gibi türlere geçiş yapabilirsiniz.
Korku filmi geceleri yapabilirsiniz.
Eski vintage film geceleri yapılabilir.

İlla kadın diye aksiyonsuz şeyler izleyecek değildir diye düşünüyorum. Komedi tiyatrolarına bakabilirsiniz, Cem Yılmaz tarzı gösteri yapan yabancı sanatçılar mevcut.

Drama ağırlıklı dizi tavsiyelerim.
Shameless
Broadchurch
Queens gambit
House md

Yani izleyecek dizilerde pek bir sınır yok artık günümüzde ama her dizi için aynı heyecanı duyamayacaksınız. Ne kadar dizi izlersen dizilere karşı o kadar hissileşiyorsun.

İlla kadın diye aksiyonsuz şeyler izleyecek değildir diye düşünüyorum. Komedi tiyatrolarına bakabilirsiniz, Cem Yılmaz tarzı gösteri yapan yabancı sanatçılar mevcut.

Shameless
Broadchurch
Queens gambit
House md

Yani izleyecek dizilerde pek bir sınır yok artık günümüzde ama her dizi için aynı heyecanı duyamayacaksınız. Ne kadar dizi izlersen dizilere karşı o kadar hissileşiyorsun.
Manitayla en guzel Lost ve Game of thrones gider
Game of Thrones ve lost ilk bitirdiklerimizden çok öte diziler muhteşemdiler. Broadchurcha baktım güzel duruyor listeye eklerim

Shameless
Broadchurch
Queens gambit
House md

ikimizde çalıştığımızdan geceleyin beraber durmaya bahanemizmiş gibi dizi izliyoruz zaten yıllardır devam ediyor hissizleşme gibi bir durum hissetmedim hayla ama tiyatro veya sitcom tarzı şeylerede şans veriyoruz teşekkürler.

Geri
Yukarı