Kız arkadaşla oynanacak oyun tavsiyesi

Ateş ve su kesinlikle. Kardeşle, arkadaşla, kız arkadaşla herkesle çok eğlenceli. Ama Windows 10 üzerinde bulunan versiyonları (Microsoft Store) indirmenizi tavsiye ederim zira tarayıcıdakiler çok stabil değil veya yavaşlar. İnternet üzerinde orijinal yayımcısı tarafından .exe olarak Setup'u / kurulumu varsa o başka tabii.

Steam üzerinden business tour da eğlenceli olur. 2 kişi oynanabilir. Sonra Minecraft, Terraria gibi oyunlar da güzel olabilir.

Yabancı forumlarda "stardew valley" önerilmiş yine Steam'den. Ek olarak astroneer, Don't Starve Together ve Unturned üçlüsünü önerebilirim, eğlencelilerdir.

Unturned tavsiye etmiyorum ya :D bende zamanında 1500 saat oynadım da şu an bıraktım rahatım kuzenimin 5 k saati var hala hile ile oynuyor ve hala yakalanmadı anlamıyorum umarım seriden ban yer :D.

Unturned tavsiye etmiyorum ya :D bende zamanında 1500 saat oynadım da şu an bıraktım rahatım kuzenimin 5 k saati var hala hile ile oynuyor ve hala yakalanmadı anlamıyorum umarım seriden ban yer :D.

Evet Unturned çok eğlenceli değil bu aralar ama seveni de var. Hile işini severim ama çok bulaşmıyorum uzun süredir :D

Brawlhalla'ya bakabilirsin.

Ben de Brawlhalla'yı oynadım kesinlikle iyi bir tavsiye olmuş, ben de önerebilirim.

Ateş ve Su kesinlikle. Kardeşle, arkadaşla, kız arkadaşla herkesle çok eğlenceli. Ama Windows 10 üzerinde bulunan versiyonları (Microsoft Store) indirmenizi tavsiye ederim zira tarayıcıdakiler çok stabil değil veya yavaşlar. İnternet üzerinde orijinal yayımcısı tarafından .exe olarak setup'u / kurulumu varsa o başka tabi.

Steam üzerinden Business Tour da eğlenceli olur. 2 kişi oynanabilir. Sonra Minecraft, Terraria gibi oyunlar da güzel olabilir.

Yabancı forumlarda "Stardew Valley" önerilmiş yine steamden. Ek olarak Astroneer, Dont Starve Together ve Unturned üçlüsünü önerebilirim, eğlencelilerdir.

Hocam kız arkadaşımda win 10 yok. Ve de flash player desteği çekeceği için browser üzerinden de oynayamayacağız bir süre sonra. Nereden oynayabiliriz oyunu win 10 olmasa da indiriebileceğimiz yerler var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı