Kız beni seviyor mudur?

Önemsizbiri1234

Yoctopat
Daha fazla  
Sınıfa yeni bir kız geldi ve benimle biraz samimi WhatsApp'tan falan konuluşuyoruz ve ben ona açılma kararı aldım, sınıfta yanımda oturuyor konuşuyoruz sohbeti ve mihazıhını seviyorum engelleyeceğim diye şaka yapınca engelleme engelleme falan diyor. Ne yapabilirim, ne öneriniz var?

Ayrıca sınıfta seven başka biri olduğunu düşünmüyorum

Son düzenleme:
Erken davranmanı asla istemem. Fakat gereğinden geç davranırsanda kızı kaybedebilirsin. Flört olarak takıl biraz daha tanı her detayına kadar. En azından aranızda ki bağa bir isim koyduğun için Flörtüm var diyebilir. Ama asla tam tanımadan ciddi düşünme. Sonra pişman olursun fakat iş işten geçmiş olur. Yaşandı. Ayrıca Sevme konusunda da bilemiyorum. Böyle sevinçle heyecanla başlayan her ilişkide genelde kız soğur. Kızın senden önce başka sevgilisi flörtü veya konuştuğu olmuş mu öğrenebilir miyim?

Sanmıyorum

Yani kızı hiç kimse sevmiyor sınıfta falan olduğunuda düşünmüyorum
Eğer ilki olcaksa hızlı soğur diye düşünüyorum. Kendini buna alıştırıp ciddi düşünüyorsan düşünmeni tavsiye ederim. İlk çocuk heyecanı gibi olur kısaca.

Erken davranmanı asla istemem. Fakat gereğinden geç davranırsanda kızı kaybedebilirsin. Flört olarak takıl biraz daha tanı her detayına kadar. En azından aranızda ki bağa bir isim koyduğun için Flörtüm var diyebilir. Ama asla tam tanımadan ciddi düşünme. Sonra pişman olursun fakat iş işten geçmiş olur. Yaşandı. Ayrıca Sevme konusunda da bilemiyorum. Böyle sevinçle heyecanla başlayan her ilişkide genelde kız soğur. Kızın senden önce başka sevgilisi flörtü veya konuştuğu olmuş mu öğrenebilir miyim?
Çok doğru demiş arkadaş; yaşandı, onaylandı.

Cidden erken davranma ben biraz erken davrandım kızla samimi konuşuyorduk biraz samimi bir mesaj attım. Direk fişi çekti yazmıyor şu an bende yazmıyorum yazsamda görüldü atıyor geçiyor.

Geri
Yukarı