Kız beni seviyor mu?

ahmylz4565

Centipat
Merhaba şimdi isimleri vermeyeceğim. X ve Y kızları var. Bundan 1 - 2 ay önce X ile sohbet ediyorduk normal bir sohbet arkadaşça. O sırada arkadaşım bana y kızını seviyorsun dedi (ki o kızdan nefret ediyorum şovmen birisi) X kişisi de bu lafı tekrar etmeye başladı ben y kızından o kadar nefret ediyordum ki X'e ben seni seviyorum dedim (amacım konuyu değiştirmekledi çünkü Y'den çok nefret ediyorum) ki konu değişti bu sefer de X'e olayı anlatmaya çalıştım epeyce uğraştım sonunda X'e çirkin olduğunu ve kimsenin kendisine aşık olmadığımı söyledim ki buna bozuldu. Kısa süre sonra tekrardan konuşmaya başladık (yine arkadaş olarak). İkinci dönem başladığından itibaren bana durumumu sormaya başladı bugün alan seçimi yaptık onunla alan seçimi hakkında konulurken benim için sayısal seçeceğini söyledi (ki bunu söylerken arkadaşı gülüyordu)

Sizce bu X kişisi beni seviyor mu? Yoksa benimle dalga mı geçiyor?

Aklımda bir plan var; yarın yine benimle konuşmaya çalışırsa ona soğuk davranıp konuşmamaya çalışacağım sonra da "benimle dalga geçiyorsunuz bu komik değil gerekirse hocaya söyleyip şikayetçi olacağım" deyip onunla konuşmayacağım ki zaten dönem sonunda sınıflar değişiyor.
Diğer bir şekilde beni gerçekten de seviyorsa onu sevmediğimi söylemiş olurum dolaylı yoldan.

(Lisedeyim ve bence bu dönemde sevgili yapmak çok saçma bu yüzden genellikle kızlardan uzak duruyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı