Kız gibiyim

Kendini doğduğun cinsiyete ait hissetmiyorsun. En mantıklısı uzman desteği alman. Sosyal medyada senin gibi olan insanlarla iletişim kurmaya çalışabilirsin.
Bu forumda sana yardımcı olabilecek birisinin olduğunu sanmıyorum. Tiktok izlemeyi bırak düzelir diyen tipler var sonuçta.
Herkea tiktoğu dans platformu sanıyor nedense aslında reels den farkı yok herşey kişinin baktığı içeriğe bağlı

Hocam bu arada erkekler kendi aralarında hep şakalaşır küfürleşir öyle anlaşırlar ben onlar gibi değilim çok kırılgan efendi biriyim biri bana bir şey desin öyle kalırım.
İşin zor o zaman. İlkin alınmaman Lazım. Kimse sana zorla birşey yaptıramaz bunun bilincinde ol.
Biri sana küfreder ise cevap verme.

Hem de annesi babası destek verir oğulları için eğer maskülen bir evlat istiyorlarsa.
Mesajları okudun mu?
Okumadın ise oku gel.
Sohbeti doldurma boşuna.

Hocam bu arada erkekler kendi aralarında hep şakalaşır küfürleşir öyle anlaşırlar ben onlar gibi değilim çok kırılgan efendi biriyim biri bana bir şey desin öyle kalırım.

Her ortam böyle değil benim çevremde küfür eden biri bulamazsın başkaları ile kıyaslama çevreni ve kendini en büyük hata burada başlıyor.(hem de neden erekekler dediniz? Kendinizi artık erkek olarak görmüyor musunuz?)

Kendini kadın gibi hisseden birisine valorant oyna erkekliğin artsın demem lazımdı. Haklısın, kusura bakma.
Düzgün öneride bulun,mesajları oku gel sonra benle tartış.

Geri
Yukarı