Kız gibiyim

Bir de özellikle İstanbul sunucunda oynayacakmış Valoyu. Heralde cinsiyetten daha büyük problemi olsun diye.

Cinsiyet disforisi öyle kolay değil. Doğuştan gelme diye biliyorum. Bir psikoloğa gitmesi lazım.
Annesine babasına söyler ise gitmesi iyi olur.

Sosyalleşsin.

Arkadaşlar hormon fazlalığı olabilir? ( hastalık tarzı bir şey bu) öyle bunu yapın bunu yapın demekle düzelecek bir şey değil. Doktora gidip terapi vs alması gerekiyor, hormon fazlalığı var ise.

Bir de özellikle İstanbul sunucunda oynayacakmış Valoyu. Heralde cinsiyetten daha büyük problemi olsun diye.

Cinsiyet disforisi öyle kolay değil. Doğuştan gelme diye biliyorum. Bir psikoloğa gitmesi lazım.
Psikolog değil de hormon kontrolüne gitse daha mantıklı olmaz mı? Sonuçta psikolohla alakalıysa ordaki doktor zaten yönlendirir

Arkadaşlar hormon fazlalığı olabilir? ( hastalık tarzı bir şey bu) öyle bunu yapın bunu yapın demekle düzelecek bir şey değil. Doktora gidip terapi vs alması gerekiyor, hormon fazlalığı var ise.
Doktora gitmesi lazım zaten normal bir durum değil bu. Teşhis yapılmadan bilemeyiz.

Belki de psikolojiksel olarak öyle hissediyordur. Birazcık erkeklerle Sosyalleşsin yeterli olur. Abisiyle takılsın.

Psikolog değil de hormon kontrolüne gitse daha mantıklı olmaz mı? Sonuçta psikolohla alakalıysa ordaki doktor zaten yönlendirir
Hocam hormonların da alakası var ama daha çok beyinle ilgili olan bir şey, ondan ilk psikoloğu öneririm. Zaten sizin de dediğiniz gibi, eğer gerekirse yönlendirir psikolog.

Kendisi erkek sınıfındayım demiş. Erkekler ortamında bulunuyor ve hiç kız ortamı görmemiş biri ilk başta ailesine danışıp bir doktora gitmesini daha uygun buluyorum ben.
Orası doğruda.
Tiktok fazla izliyormuş işte.
Erkeklerle takılamıyor. Rencide etmişler onu. İnternetten arkadaşlar edinsin. Gerçek hayatta arkadaşlar edinsin. Sosyalleşsin.
Bizim söyleyeceğimiz şeyler bunlar.
En iyi yol doktora gitmesi olur.
Kendisinin karar vereceği bir durum.

Geri
Yukarı