Kıza aşık oldum

SüperX

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Köye gittik 2 hafta önce annemle amcama gittik, eve girdikten sonra güzel bir kız gördüm 14 yaşında ilk bakışta aşık oldum diyebilirim, neyse oturduk kızla ben sürekli göz göze bakışıyoruz ama konuşamadık bir türlü, kız da çok tatlı başkasına kaptırmak istemiyorum, kız utangaç biri ben de utangacım. Ne yapmam gerekiyor dostlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Köye gittik 2 hafta önce annemle amcama gittik, eve girdikten sonra güzel bir kız gördüm 14 yaşında ilk bakışta aşık oldum diyebilirim, neyse oturduk kızla ben sürekli göz göze bakışıyoruz ama konuşamadık bir türlü, kız da çok tatlı başkasına kaptırmak istemiyorum, kız utangaç biri ben de utangacım. Ne yapmam gerekiyor dostlar?
Hocam ilkten arkadaş olmaya çalışın. Bu mevzulara hiç girmeden. Yavaş yavaş birbirinizi tanıyın. Ondan sonra kendisine açıklayın. Utanmanıza gerek yok. Reddeder ise arkadaş olarak kalmaya devam edersiniz.

Gidip konuş başka seçenek yok. Bide evleriniz uzaksa telefonunu iste ki konuşmaya devam edin.

Son düzenleme:
Forumda aşk doktoru mu var? Git konuş.

Böyle konularda yardım eden insanlar var, sen bilmiyorsan git başka konuya kardeş arkadaş yardım istiyor bu işte uzman olan birkaç kişi var :D genelde böyle konularda yardım ediyorlar. Şöyle konu açanlara yok nereden bilelim, aşk doktoru mu var falan kardeş bilmiyorsan bir şey yazmana bile bir neden yok. Farklı konuya geçebilirsin.

Böyle konularda yardım eden insanlar var, sen bilmiyorsan git başka konuya kardeş arkadaş yardım istiyor bu işte uzman olan birkaç kişi var :D genelde böyle konularda yardım ediyorlar. Şöyle konu açanlara yok nereden bilelim, aşk doktoru mu var falan kardeş bilmiyorsan bir şey yazmana bile bir neden yok. Farklı konuya geçebilirsin.

Aynı konu açılıyor ve cevap hep aynı "git konuş". Ayrıca yazdığıma bu kadar tepki vermen de garip. Aşk doktoru mu var diye sordum sadece. Ateşlenmene gerek yok.

Git konuş, şahsen ben kendimden düşük IQ'lulardan utanmıyorum. Sen de öyle olmalısın. Erkeğin IQ'su kadınınkinden 4 puan daha yüksektir.

"Xxx_feministsudexxx: Kadınlır erkıklerdın zekidir bir kere taam mı?"
:D:D :D

mesaj şaka amaçlıdır ciddiye almayın, alıyorsanız psikoloğa görünün lütfen 🙃

Geri
Yukarı