Kıza nasıl açılmak gerekir?

vecihinintorunu

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Size danışmam ve yardımınıza ihtiyacım var.
Ben 12. sınıf öğrencisiyim ve hayatımda ilk defa bir kızdan hoşlandım. Kızı okuldaki bir bilimsel sergide gördüm ve o da benim gibi projede görevliydi. Orada kız ile üniversite ve hangi mesleği düşündüğü konusunda biraz konuştuk. Kız 11. sınıf ve ismini bilmiyorum. Onu her gördüğümde kalbim kıpır kıpır ediyor. Ama kıza açılamıyorum. Açılmak için konuşmam gerektiğini biliyorum ama ne konuşacağımı ya da nasıl konuşacağımı bilmiyorum. Her zaman konuşmaya yelteniyorum ama gerisi gelmiyor. Yarın bizim ortak dersimiz var ve kızın kendi sınıfında dersimiz var. Benim yarın kız ile konuşmam ve Instagram'ını ya da telefon numarasını almak istiyorum. Bunu hem ona üniversite sınavında yardımcı olmak, çözemediği soruları çözmek, anlamadığı konuları anlatmak için yapıyorum. Ne yapmam gerektiğini inan bende hiç bilmiyorum. Bana yardımcı olun.

Kızın ismini bile bilmeden açılırsan sadece sapık damgası yer ve alay konusu olursun. Kızın karakterini huyunu dahi bilmiyorsun, dış görünüşünü beğenmişsin sadece. Kıza yardım edeceksin he? Hayır, sadece libidon yükselmiş. Yks'ye 1 ay kalmış ders çalış derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı