Kıza onu sevdiğimi söylediğimde kız beni engelledi

omercantr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar biraz uzun blr yazı olabillr haberiniz olsun. Ben 8.sınıf öğrencisiyim ve blr dershasneye gidiyorum. Sınıfta bir kız vardı ve ben 1 ay içinde o kıza aşık olmuştum ekim ayı gibi falan. Sonra sınıflar değişti falan ben o kızla ayrı bir sınıfa düştüm. Işte o sınıfta başka arkadaşlarım vardı onları görmek bahanesiyle o sınıfa gidiyordum. Sonraki denemede aynı sınıfa düştük. Ben gün geçtikçe bu kıza daha da aşık oluyordum. Kasım ayı gibi Instagram üzerinden kıza onu sevdiğimi söyledim ve cevap bile vermeden engel attı. İşte o olaydan sonra pek bir şey olmadı fakat geçtiğimiz hafta dersteyken bir sohbet dönüyordu sınıfta ve hoca işte bende kalp var demeyin öyle falan dedi bir şey için bende arkadaşıma bende de kalp var ama kimse umursamıyor dedim. Arkadaşım biliyordu bu kız olayını sonra aga be falan demeye başladı. Sonra o kız ön sıramızda oturuyordu ve kıza senin sevgilinin adı neydi diye sordu. Ben şok oldum çünkü ben o çocukla bayağı iyi arkadaşım ve kıza söylemeden önce o çocuğun benim o kızı sevdiğimden haberi vardı fakat bana hiç kızın sevgilisi olduğunu söylememişti. İşte o konuşmadan sonra sevgilisinin adını söyledi fakat eski sevgilim dedi şu an yok dedi falan. Bu arkadaşım benim bu kızı sevdiğimi bile bile yanımda böyle konuşması sizce vicdansızlık değil mi? Bir de yarın tekrar onu sevdiğimi onu unutamadığımı falan söyleyeceğim. Sizce söylemeli miyim söylememeli miyim kararsız kaldım? Yazım bu kadardı okuduğunuz için teşekkürler yazının sonunu getirememiş olabilirim biraz kusuruma bakmayın.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı