Kızı nasıl unuturum?

• Konuyu başlatan WiSo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 2B
Antalya adrasanda plajda otururken hemen önümde o da oturuyordu kardeşi vardı küçük gelip bize çikolata falan vermişti normalde deniz görünce hiç durmam denizden dışarı çıkmam ama bu sefer hiç girmedim denize kız beni çok etkiledi 5 gündür fena halde depresyondayım dert falan kızın yaşadığı yeri doğduğu yeri biliyorum ama onu bulamadım beni bayağı derinden etkiledi rüyalarıma falan giriyor nasıl olacak bu iş.

Güncelleme: Arkadaşlar değişen hiçbir şey yok. Universite kazanıp okumaya geldim. Hâlâ her gün kilometrelerce uzakta olan ve neredeyse 2 senedir hiç görmediğim kişiyi düşünüyorum.

İyi Sosyaller arkadaşlar.

Yaklaşık 2 ay once actigim konuda birisini sevdiğimden bahsetmiştim. O kişiyle tanışıp 1 ay sonunda durumu anlattım ve daha erken olduğunu, birbirimizi biraz daha tanımamız için zaman istediğini söylemişti. Bende anlayışla karşıladım ve flört aşamasına geçtik. Fakat 1 hafta kadar sonra bir anda soğuk yaptı ve bizden olmaz dedi. Buna da tamam dedim ve sebebini dahi sormadim. Ustelemedim.

Sorun su ki dostlarım ben bu kızı gerçekten sevmiştim. Boyle daha mutlu olacağını düşündüğü için zorlamadım ve darlamadım. Ayni okuldayız. Sürekli görüyorum. Canım yanıyor. 3-4 hafta olacak bu olayın yasanali ve ben hâlâ unutamıyorum ve sanirim hâlâ seviyorum.

Ne yapmalıyım dostlarim? Her gün okulda gördüğüm için unutmak çok zor. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Zamana bırakmayı denedim fakat her geçen hafta biraz daha kotu oluyor.

Başka kızlarla konuşarak unutabilirsin ya da tüm dmlerinizi silin 2 gune unutuyorsunuz. Ya da her gün mastürbasyon yaparak dopamin seviyenizi düşük tutabilirsiniz 😆

Başka kızlarla konuşarak unutabilirsin ya da tüm dmlerinizi silin 2 gune unutuyorsunuz. Ya da her gün mastürbasyon yaparak dopamin seviyenizi düşük tutabilirsiniz 😆

Hocam mesajınızdan hemen önce de belirttim. Neredeyse 2 senedir görmüyorum, sesini duymuyorum hatta sesini bile unuttum. Çok ağır bir şeymiş birinin sesini unutmak. Ama ona karşı içimde hiçbir şey değişmedi. Hala ilk gün ki gibi. Geçmiyor.

Hocam mesajınızdan hemen önce de belirttim. Neredeyse 2 senedir görmüyorum, sesini duymuyorum hatta sesini bile unuttum. Çok ağır bir şeymiş birinin sesini unutmak. Ama ona karşı içimde hiçbir şey değişmedi. Hala ilk gün ki gibi. Geçmiyor.
anladım unutmaya çalışmalısın o da seni görmüyor o unutmuştur seni belkide

Yeni konular

Geri
Yukarı