Kızı nasıl unuturum?

Antalya adrasanda plajda otururken hemen önümde o da oturuyordu kardeşi vardı küçük gelip bize çikolata falan vermişti normalde deniz görünce hiç durmam denizden dışarı çıkmam ama bu sefer hiç girmedim denize kız beni çok etkiledi 5 gündür fena halde depresyondayım dert falan kızın yaşadığı yeri doğduğu yeri biliyorum ama onu bulamadım beni bayağı derinden etkiledi rüyalarıma falan giriyor nasıl olacak bu iş.

Güncelleme: Arkadaşlar değişen hiçbir şey yok. Universite kazanıp okumaya geldim. Hâlâ her gün kilometrelerce uzakta olan ve neredeyse 2 senedir hiç görmediğim kişiyi düşünüyorum.

Başka kızlarla konuşarak unutabilirsin ya da tüm dmlerinizi silin 2 gune unutuyorsunuz. Ya da her gün mastürbasyon yaparak dopamin seviyenizi düşük tutabilirsiniz

Başka kızlarla konuşarak unutabilirsin ya da tüm dmlerinizi silin 2 gune unutuyorsunuz. Ya da her gün mastürbasyon yaparak dopamin seviyenizi düşük tutabilirsiniz

Hocam mesajınızdan hemen önce de belirttim. Neredeyse 2 senedir görmüyorum, sesini duymuyorum hatta sesini bile unuttum. Çok ağır bir şeymiş birinin sesini unutmak. Ama ona karşı içimde hiçbir şey değişmedi. Hala ilk gün ki gibi. Geçmiyor.

anladım unutmaya çalışmalısın o da seni görmüyor o unutmuştur seni belkide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…