Kızın elini tutabilir miyim?

Milyonlarca kız var sadece Türkiyede. Kız dolu Evlenmek için ailen bulsun sana. Bu yaşlarda heyecanlısın normal. Bırak o kızı hayır gelmez ondan abi tavsiyesi. Hayır gelmez bela gelebilir çünkü tehlikeli.

Ah ah, aklıma 8 sene sevdiğim kız geldi. Dostum bu durumlarda çekinme ama temkinli de davran. Mesala elini tutmadan önce yavaş yavaş yaklaş, belki de bir dondurma al. Hoşuna gidecektir. Sonra @Motionless IN White dediği gibi ağacın altına oturursun beya sahilde başka bir yere oturursunuz. Bir de bakmışsın ki kiz kendi sana yaklaşıyor veya sen orda yavaş yavaş elini uzatıp tutsan büyük olasılıkla kız tepki vermez idi.

Bir de bir sorum daha var boşuna konu kalabalığı yapmayalım. Bu kızın sohbeti sarıyor falan da WP de sabahlıyorduk sohbet ederek. Real de konu bulamıyorum kızla konuşucak giderken ilk buluşma hani cebe bir 250 aldım. Dedim ne yiyelim sen seç bir çiy köfte yaptık. Sonra kola çekirdek ardından 10AR tane midye ama bazen oluyor mesela çiy köftecide birbirimizin suratına öyle bakıyoruz konu yok nasıl çozeceğiz?

Klavyeni Rus klavyesinden Türk klavyesine çekerek :D xD.

Yeni konular

Geri
Yukarı