Kızın elini tutabilir miyim?

Reis ne yapayim elim ayağıma dolaştı. :(

Size bir anımı anlatayım. Şimdi sevgilim vardı 2 aylık. Kız izmite gidiyordu. Benim de izmitte amcam var ben de geliyorum dedim. Benim kız, arkadaşı bir de ben gidiyoruz izmte otobüsteyiz. Yaşlar da 15. neyse 2+1 otobüsteyiz ben tekli koltukta kızla arkadaşı 2'li. Şimdi ben tam bizim kızların sol çaprazındayım. Bizim erkeklerle WP'den konuşuyoruz. Dedim işte böyle böyle izmite gidiyoruz diye. Bunlar inanmadı ben de aceleyle fotoğraf çekiyim derkennnn. Akşamın 8'inde karanlık otbüste flash bir patladı telefonun. Tam da kızların üzerine otobüs 2 saniyeliğine aydınlandı. Herkes döndü bana bakıyor. Kız da durumu anladı gülüyor. Ama ben bir utandım bir utandım anlatamam :)

Kız canavar değil brom. Genç yaşta sevgili olma furyası ne zaman bitecek acaba. Sonra zekanız sanki biranda çöp olup gidiyor. Düşünmeyi kaybediyorsunuz. Her şeyden önce karşındaki bir insan ve sen ona "Elini tutam mı öz amcamın kızı." dermiş gibi dersen oda güler. Mantık ve algoritmik düşün en kötü.

Bu şey değil mi ya? 7 yaşındaki ben :) 7 yaşında iken ilk sevgilimde ben de aynı olayı yaşamıştım, merak etme bir gün çok güleceksin :D Sana önerim kıza bir şey sormaman, yavaş bir şekilde yaklaşır isen o da anlayacaktır ve tepki verecektir. Eğer soru sorarsan karşındaki kişiyi de heyecan tutacağı için böyle tepkiler ile karşılaşman normal olacaktır. Bak sana güzel bi' tavsiye, kız ile bir ağaca sırtınızı yaslayıp oturun ve yavaş yavaş kıza tam açıl. Emin ol boş bir tepki vermeyecektir, ancak her kızda çok işe yaramaz yahut yeteneğin olmayabilir. Hani sonra gelip bana küfretme :D Bu işler pratik ve duyguyu ortaya çıkarmaya bağlı olarak değişiyor. Umarım bu konuda iyisindir :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Size bir anımı anlatayım. Şimdi sevgilim vardı 2 aylık. Kız izmite gidiyordu. Benim de izmitte amcam var ben de geliyorum dedim. Benim kız, arkadaşı bir de ben gidiyoruz izmte otobüsteyiz. Yaşlar da 15. neyse 2+1 otobüsteyiz ben tekli koltukta kızla arkadaşı 2'li. Şimdi ben tam bizim kızların sol çaprazındayım. Bizim erkeklerle Wp'den konuşuyoruz. Dedim işte böyle böyle izmite gidiyoruz diye. Bunlar inanmadı ben de aceleyle fotoğraf çekiyim derkennnn. Akşamın 8'inde karanlık otbüste flash bir patladı telefonun. Tam da kızların üzerine otobüs 2 saniyeliğine aydınlandı. Herkes döndü bana bakıyor. Kız da durumu anladı gülüyor. Ama ben bir utandım bir utandım anlatamam :)

Dostum nerede oturuyorsun? Bende kocaelideyim de.

Yeni konular

Geri
Yukarı