Kızın fikri mi değişti?

J0kerdede

Kilopat
Arkadaşlar üniversite kantininde bir kızla bayağı bakıştık falan arkadaşlarda anladı mevzuyu o derece. İlk gün cesaretimi toplayıp gidemedim ertesi gün yine kantindeydi cesaretimi toplayıp konuştum ve hoşlandığın birisi var mı yoksa tanışmak istiyorum dedim. Yok ama sadece arkadaş olabiliriz ilerisini düşünmüyorum dedi. Instagram adresini istedim verdi ama kız isteği reddetti. Sizce neden böyle oldu?

Son düzenleme:
İstemediğini belirtmiş boş ver seni istemeyen birinin peşinden koşmana gerek yok, sonra gülünç duruma düşersin ve kendinden nefret edersin. Aynı hataya ben de düştüm peşinden koştum bayağı yakınlaştık sonra benden durduk yere soğudu hepsinin zaman kaybı olduğunu fark ettim.

Normalde az çok anlarım hal ve hareketlerinden bu çok farklıydı ama niye kabul etmedi onu anlamış değilim bu kızlar harbi acayip.

Bu kızların stratejisidir: Kendini ulaşılmaz gösterme.

Az çabala, oluru var.

Agalar öyle basit bakışma falan yok arkadaşları bile gösteriyor beni kıza yoksa umutlanmam zaten.
Oluru falan yok eğer o da seni isteseydi direk tamam derdi. Benim arkadaşa ihtiyacım yok de, bir daha da konuşma onunla. Selam bile verme. Bir yeri kalkmasın.

Kardeşim iyi güzel diyosunda kalbim dedirtmez onu🚬🚬

Agalar öyle basit bakışma falan yok arkadaşları bile gösteriyor beni kıza yoksa umutlanmam zaten.

Kardeşim iyi güzel diyosunda kalbim dedirtmez onu🚬🚬
Hoop bir RVP adayı daha. Kardeşim ne bu sizin tripler yahu? Tek kız o değil sen de tek red yiyen erken değilsin. Önünde sürüsüyle kız var. Ondan güzelleri de çıkacak, hem senin ayağına gitmen hata o sadece senle mi bakışıyor sanki en az senin gibi on kişiyle daha bakışıyor mavi boncuk politikası diyoruz buna. Bırakın artık sen erkeksin seçen olacaksın seçilen değil. Yaratıcı'nın sana vaadettiği özellik hükmedensin hükmedilen değil silkelen kendine gel aslanım.

Yeni konular

Geri
Yukarı