Kızın sevgilisi var mıdır?

Şimdi bu kız bizim hemen buradaki bir dükkanda çalışıyor. Saat 9 gibi kapıyor dükkanı. Çalışan sadece, patron da yanında duruyor tabii ama o daha erken gidiyor.

Ya sevgilisi olsa, bir kez de olsa iş çıkışına almaya gelmez miydi? Karanlıkta in cin top oynayan yerde, tek başına yürümesine müsaade eder miydi?

Yani o hatun benim sevgilim olacak, Bayburt'tan gelirim oraya her gün almaya. Kaç aydır balkondan iş çıkışını izliyorum, hep yalnız gidiyor ve güzergahı da bizim apartmanın hemen aşağısından yürüyüşünü göreceğim şekilde.

Ne diyorsunuz arkadaşlar?

Ne alaka sevglisi belki uzakta belki mesafe ilişkisi yaşıyorlar?
Ne alaka sevglisi belki uzakta belki mesafe ilişkisi yaşıyorlar?

Is cikisi alan yok diye şaaak acilayim kesin manitası yoktur demek de saçma bir kez manitami is cikisi almaya gitmedim gece 12ye kadar çalışıyorum nasıl gidim bir sürü etken var gidememek için.

Şimdi bu kız bizim hemen buradaki bir dükkanda çalışıyor. Saat 9 gibi kapıyor dükkanı. Çalışan sadece, patron da yanında duruyor tabii ama o daha erken gidiyor.

Ya sevgilisi olsa, bir kez de olsa iş çıkışına almaya gelmez miydi? Karanlıkta in cin top oynayan yerde, tek başına yürümesine müsade eder miydi?

Yani o hatun benim sevgilim olacak, Bayburt'tan gelirim oraya her gün almaya. Kaç aydır balkondan iş çıkışını izliyorum, hep yalnız gidiyor ve güzergahı da bizim apartmanın hemen aşağısından yürüyüşünü göreceğim şekilde.

Ne diyorsunuz arkadaşlar?
Afied.

Geri
Yukarı