Kızla ilk buluşmada ne yapılır?

Daha fazla  
Merhaba, abi tavsiyesi lazim. 7 aydır sanaldan konustugum bir kiz arkadasım var yarin yasadigim şehire geliyor bulusmak istiyor. Genelde cok kizlarla takilan biri degilim ne yapmalıyım? Mesela oraya gidince ne diyeceğim ne yapacağız yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İçinden geldiği gibi davran, olmadığın biri gibi rp yapma kafi. Birbirinizden elektrik alırsanız muhabbetin devamı gelir zaten. Sanalda kim bilir kaç saatler konuşmuşsunuzdur, karşında görünce bir farkı olmuyor ancak bunun farkında olman lazım.

Soğuk olma. O da tuhaf hissedecektir. Hızlı kaynaşmak için normalde nasıl konuşuyorsan öyle konuş, espiriler yapıp ortamı yumuşatmaya çalış ki yabancılık hissetmesin.

Merhaba, abi tavsiyesi lazim. 7 aydır sanaldan konustugum bir kiz arkadasım var yarin yasadigim şehire geliyor bulusmak istiyor. Genelde cok kizlarla takilan biri degilim ne yapmalıyım? Mesela oraya gidince ne diyeceğim ne yapacağız yardımcı olur musunuz?
Usta benim sevdiğim kız beni bilmiyor bile daha. Sen ayarlamışsın hayırlı olsun.Ortak olan hobilerden konu açıp beraber sinemaya gitmeyi teklif edebilirsin aga.Bu arada nereden tanıştın?(Söylemek istemezsen anlarım sorun olmaz aga.)

Usta benim sevdiğim kız beni bilmiyor bile daha. Sen ayarlamışsın hayırlı olsun. Ortak olan hobilerden konu açıp beraber sinemaya gitmeyi teklif edebilirsin aga. Bu arada nereden tanıştın?(söylemek istemezsen anlarım sorun olmaz aga.)

Instagram'dan storysine cevap vermistim oda cok samimi karsilik vermisti o sekilde sonralardan aramaya falan basladi hosuma gidiyordu benim de.

Ben sevdiğim kızla erkek arkadaşımla nasıl konuşuyorsam o şekil samimi konuşuyorum. Dozunu kaçırmadığın sürece bir şey olmaz. Samimiyet çok önemlidir, hızlı ve komik esprilerin olsun.

Merhaba, abi tavsiyesi lazim. 7 aydır sanaldan konustugum bir kiz arkadasım var yarin yasadigim şehre geliyor bulusmak istiyor. Genelde cok kizlarla takilan biri degilim ne yapmalıyım? Mesela oraya gidince ne diyeceğim ne yapacağız yardımcı olur musunuz?

Sonuç nasıl hocam, ilişkiniz devam ediyor mu?

Geri
Yukarı