Kızla konuşmak istiyorum ama konuşamıyorum

woximoony

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, direkt konuya gireceğim. Konuşmak istediğim bir kız var ama yazmayı gururuma yediremiyorum. Bugün benim hastalığımı sordu, bana değer verdiğini hissettirdi. Yaklaşık 1 saat konuştuk, sonra konuşma sona erdi. Kızı bir süredir tanıyorum ve konuşmak istediğim birisi. Bugün ilk mesaj o bana attı. Acaba benden mesaj bekliyor mudur? Yoksa ben mi kafamda kuruyorum. Asıl sormak istediğim ben neden etkili konuşamıyorum? Neden karşı tarafı etkileyemiyorum?

Çünkü utanıyorsun, çekiniyorsun. Bu konularda biraz acemi olduğun için tecrüben yok (Varsayım).
Kızla daha fazla konuş, özgüvenin yerine gelsin. Sevdiği şeyleri tespit et ve onlar ile muhabbeti aç. Mesaj bekliyor olabilir.

Sana bir şey söyleyeyim ki kızın zamanı boşmuş sana halden hatırdan muhabbet açmış olay bundan ibaret öncelikle burada mutabık olalım. Diğer mevzu sakın açılma! Sakın! Yok en kötü reddeder içinde kalmasın gibi mevzuları unut. Kızlar işi reddetmekle bitirmez etrafına da dört katarak şöyle kovaladım böyle haddini bildirdim gibi ileri geri konuşurlar emin ol ki bff kitlesine seni beta gösterecek belki de diğer alternatiflerin bile piyasa değerinin düşmesinden ötürü sana pas vermeyecek burada akıl oyunları oynanır kalbinle hareket edersen hayatının dersini alırsın.

Kızla normal konuş işte. Konuşmak için de konu arama. Konuşacak bir şeyin olduğu zaman konuş. Bir iki ilgi gördün diye aha bu kızla olur diye de düşünme.

Merhaba, direkt konuya gireceğim. Konuşmak istediğim bir kız var ama yazmayı gururuma yediremiyorum. Bugün benim hastalığımı sordu, bana değer verdiğini hissettirdi. Yaklaşık 1 saat konuştuk, sonra konuşma sona erdi. Kızı bir süredir tanıyorum ve konuşmak istediğim birisi. Bugün ilk mesaj o bana attı. Acaba benden mesaj bekliyor mudur? Yoksa ben mi kafamda kuruyorum. Asıl sormak istediğim ben neden etkili konuşamıyorum? Neden karşı tarafı etkileyemiyorum?

Hocam bence etki tepkidir. Yani sana yazdıysa sende yaz baktın konuşma kısır donguye giriyor sal. Şu yüzden söylüyorum kendim de yaptığım bir şey sen konusmayı illa uzatırsın gider ama kız darlanırsa ve eğer bunu kibar bir şekilde ifade ederse bu daha kötü oluyor ve ilişki artık tamamen ilgi verip kesme döngüsüne giriyor. Benim sana naçizane tavsiyem sen de yaz ama baktın kız ilerletmiyor yazma. Yazmayan kızdan veya herhangi bir şahıstan hiçbir zaman hayır gelmez. İlişkiler her zaman karşılıklı olmalıdır ne arkadaş ne sevgili hepsi bu sekilde.

Geri
Yukarı