Kızla konuşamıyorum

Berkim

Centipat
Daha fazla  
Kiza senden hoşlanıyorum vb. yazdım kız da olur öyle şeyler vb. yazdı bayağı konuştuk yüz yüz yüze tanışmak isterdim dedim o da ha bilmem dedi bende güzel olur dedim olabilir dedi bende anlaştık o zaman görüşürüz yazdım o da yazdı. Ama bunu 2 gün önce yazdım ve şu an utanıyorum konuşmaya yarın konusmaliyim. Kız beni bugün parmağıyla gösterip anlatıyordu şu çocuk dediğini duydum.

Kiza senden hoşlanıyorum vb. yazdım kız da olur öyle şeyler vb. yazdı bayağı konuştuk yüz yüz yüze tanışmak isterdim dedim o da ha bilmem dedi bende güzel olur dedim olabilir dedi bende anlaştık o zaman görüşürüz yazdım o da yazdı. Ama bunu 2 gün önce yazdım ve şu an utanıyorum konuşmaya yarın konusmaliyim. Kız beni bugün parmağıyla gösterip anlatıyordu şu çocuk dediğini duydum.
Sahte ilişki gibi duruyor :)

Sana parmağını yöneltmiş gerçek sevgi olsa bunu yapmaya utanır. Haksız mıyım?
Bilmiyorum baya zaman geçti herkes benim onun yanında ismimle bağırıyor fln kız bakıyor bayadir arkadaşlarımda gidip diyor senle konuşmak istiyor diye ilk önce tamam diyip beni bulamamış sonra ben utançtan kaçtım nerede diyip beni aramış servislerimiz farklı ben onu görünce şaşırıp güldüğüm için oda baya kahkaha attı ve hareketler yaptı 1 hafta tatil var hala konuşmadım ama olucagina inanıyorum

Git konuş kafa yürütme ile bir yere varamazsın.
İstiyorum baya ama konuşamıyorum benim aptalligim

İlk başta utanabilirsin ama konuştukça açılırsın.
Haklısın ama elim ayağım titriyor gidemiyorum konuşmaya ve sadece dün aynı servisteyik kız sürekli arkasını dönüp bana baktı ama ben salak gibi başımı eğdim, utandım konuşmadım (sadece dün aynı servisteyik okulda az kişi vardı diye dün son gündü)

Haklısın ama elim ayağım titriyor gidemiyorum konuşmaya ve sadece dün aynı servisteyik kız sürekli arkasını dönüp bana baktı ama ben salak gibi başımı eğdim, utandım konuşmadım (sadece dün aynı servisteyik okulda az kişi vardı diye dün son gündü)
Aynı durum bende de vardı. Sevdiğim kıza bakamıyodum o bana bakınca başımı eğiyodum. Şimdi düşününce çok ezikçe geliyo kızın gözünde kendini düşürürsün yapma.

Yeni konular

Geri
Yukarı