Kızla Korku Evine Gitmek

Dostum ben liseden 5 kız arkadaşımla gittim, öncesinde mekan sahipleri ile anlaşarak tabi.
Kasıtlı olarak 1 kişinin üzerine oynattırdım, kız havale geçiriyordu. Hafta sonu olduğu için EFT'ye yöneldi.

Biz 5 erkek de gittik Beşiktaş Köyiçi civarlarında. Emin ol 30 kat fazla zevk almışımdır.
Bence erkeklerle git derim, kızlarla olacak iş değil o. Verilen hiçbir görevi yerine getiremez kızlar.
Ayrıca korkarlarsa kolay kolay oyunu oynayamazlar. Erkeklerle daha samimi bir ortam olur, daha içten eğlenirsiniz.

Hani hoşlandığın bir kız falan varsa gitmeni önerebilirim, belki sana karşı bir güven duygusu yaratırsın.
Ben bugüne bugün tek başıma tabutun içerisine girdim korku evlerinde, insanlar sanıyor ki tabut güvensiz.
En güvenli yer tabuttur bu oyunlarda :) Kapağı kapattım mı kralı gelse bir şey yapamaz sana. Tabuta gir mutlaka, oyun bitene kadar da çıkma.

Dostum ben liseden 5 kız arkadaşımla gittim, öncesinde mekan sahipleri ile anlaşarak tabi.
Kasıtlı olarak 1 kişinin üzerine oynattırdım, kız havale geçiriyordu. Hafta sonu olduğu için EFT'ye yöneldi.

Bu kısmı okumamış gibi davranmak istiyorum. ben sizi böyle tanımamıştım.

Yorumları okuyorum da, ne görevi anlayabilmiş değilim. Ben en son gittiğimde, küçük bir araca binip, 300-400 metre bir labirentte 15-20 KM hızda gidiyorduk. Bir yerlerden yayla Niloya'yı andıran sevimli yaratıklar fırlıyordu, fazlası yoktu. Altımıza ettirmeyi ( HİZMETİ ) geliştirmişler sanırım...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı