Kızla Tanıştım Şimdi Ne Yapmam Lazım?

Eğer saf davranırsan ve çok iyi niyetli olursan kızın gözünde hiçbir değerin olmaz.
Ne konuşacağını bilemem ama. Bad boy tavırların olsun, kendinden emin küstah davran, arada dalga geç. Bu şekilde davranırsan dikkatini çekersin.

Regl olduğu haftayı tespit etmeye çalış ve o haftalarda uzak dur. Zaten ayda 1 hafta genelde. Geriye kalan 3 haftada şansın yüksek. Sen kızla 1 gün konuş sonra 2 gün konuşma bu şekilde devam et 2 hafta falan, zaten sonra o gelmeye başlar sende cool takılırsın. En sonunda kız sana tutulur ve takılırsınız. Unutma her zaman kaçan kovalanır. ;)

Yalnız menstruasyon döngüsü ortalama 28 gün değil mi? :) Şaka maka güzel taktik.

Kızla sohbet edilir. İstenilen süre boyunca çıkılır. Sonra kızla yollunu ayırırsın. Asla sevgili olduğun kız ile ilgili büyük hayallere kapılma. Genelde okul çağı döneminde sevgilisi olanlar çok sevgili değiştiriyor. Yani ben bu kızı seviyorum evlenirim vb. düşüncelere kapılma. Sonra boş boş kötü alışkanlıklara başlar, sözde depresyona girip garip garip müzikler dinler, asi genç olursun. Uzun süren liseli araştırmalarım sonucunda bu öneriyi sana veriyorum. Üniversite hayalin varsa o zaman daha büyük düşünebilirsin. Gerçi eğitim durumunu bilmiyorum ama.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı