Kızla WhatsApp sonrası yüz yüze görüşme

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Üniversitede üstten aldığım bir dersim var. Sınıftan birinden hoşlandım. Instagram'dan istek attım bekletiyor. Sonrasında bizim WhatsApp sınıf grubunda olduğunu gördüm. Önceden bilseydim önce yazıp sonra atardım :( dersle ilgili, normal okul hayatı ve kulüplerle ilgili 1 saatlik yazışma gerçekleşti. Yarın derse geleceğini söyledi. Nasıl davranmam lazım? Muhtemelen erkek arkadaşı yok. Ben de 3 ay önce 1 aylık ilişki yaşamıştım (benlik değildi, anlaşamıyorduk bıraktım). Yarın dersten sonra akşamında dersle ilgili sorular sorup yine sohbet mi başlatmamı önerirsiniz? Yarın hemen kahveye çağıramam, çok yanlış anlaşılır.

Bir de kız yazıyor, ben 15 dakika sonra cevaplıyorum o da 15-30dk arasında cevaplıyor. Neden anında dönmüyor. Soğutma amaçlı olabilir mi? Verdiği cevaplarda hep uzun uzun. Kısa kesip atmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@BlackCaT soğuk ondan belli değil mi ilgisi olup olmadığı düşük ihtimal özgüvensiz de olabilir ama baya düşük ihtimal.
Hocam bide 3 ay önce ayrıldığım kız sosyal medya hesaplarından bana gönderme yapıyor profil resmini garip garip şeyler ekliyor, çokta umruydaydı + küfürlü zamanında engellemedim sadece takipten çıkardım şuan engellersem kudurmuş gibimi gözükürüm çünkü sürekli karşıma çıkıyor.

Hocam bide 3 ay önce ayrıldığım kız sosyal medya hesaplarından bana gönderme yapıyor profil resmini garip garip şeyler ekliyor, çokta umruydaydı + küfürlü zamanında engellemedim sadece takipten çıkardım şuan engellersem kudurmuş gibimi gözükürüm çünkü sürekli karşıma çıkıyor.
Engelle gitsin 😀. Madem umrunda değil. Yedirememiş hala ilgi bekliyor senden

Bir de profil resmine ne ekliyor? çok merak ettim

Engelle gitsin 😀. Madem umrunda değil. Yedirememiş hala ilgi bekliyor senden

Bir de profil resmine ne ekliyor? çok merak ettim
çok şeyimdeydi, bilmem ne ucubesi, bioya saçma sapan şeylet yazmalar, hesabı herkese açmalar ( anladınız siz ne demek istediğimi)
Dünde ortak arkadaş vasıtasıyla benim derse girdi ders arasında arkamda duruyo bide hiç bakmadım bile

Hiç aklıma gelmiyor ancak birini ararken vs üstte hep karşıma çıkıyor 3 ay sonra engellemek garip geldi ve az önce engelledim umarım bidaha bulaşmaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı