Kızlar en çok neye önem verir?

Ya arkadaş ben anlamıyorum. Kızlar erkekte şuna bakar, buna bakar diyoruz da. Erkekler niye kadınlarda pek bir şeye bakmıyor?
Biz niye ben kadında paraya ve tipe bakarım arkadaş diyemiyoruz? Her şeyde eşitlik isteyen feministleri bu konuda da göreve çağırıyorum.
Not: Hiç sevgilim olmadı.

Aslında iki tarafında gerektiğinde birbirinin peşinden koşmalı. Bunu yapmalıyız. İlk iş olarak toplumdan çok afedersiniz osursanız tacizci diyecek insanlardan (ve bu zihniyetten) bir an önce kurtularak başlamalıyız. Eğer böylelerinden kurtulursak ilerde ikili ilişkilerde düzelme görülecektir.

Herkes kendin de kusur bulur reis kendine göre şekillen hiç yoktan değişmek zorunda kalmazsın.

Öyle de olur reis kaçan kovalanır kız sadece kendinden ödün vermez genelde.
Hocam ben kaçtım ama arkamdan sıktılar benim. Gerçekten ödün vermemek gerek, olduğun gibi seven biri olsa keşke.

Hocam ben kaçtım ama arkamdan sıktılar benim. Gerçekten ödün vermemek gerek, olduğun gibi seven biri olsa keşke.

Çok zor, çok. İnsan var sadığı, zor bazıları açken "erkek ve kadın için söylüyorum" farklı bolluk da farklı. Bazılarına karnının doyması yetmiyor. Bir tutam mutluluk yeter oysaki insana ne yapacaksın? İmtihan dünyası, Allah bizi sevdiklerimiz ile imtihana sokmasın diyeceğim ama maalesef nereden zayıfsan oradan yiyorsun be üstat. Zor hayatta saf sevgiyi bulmak sadece erkek için düşünme. Kadın da var, böyle düşünmek bencillik olur. Bizim düşünemeyenlerden bir farkımız olsun. Değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. 17 yaşındayım ve hiç kız arkadaşım olmadı. Yani hiçbir ilişkim olmadı karşı cinsle. Sizce hala erken mi yoksa bir kız arkadaşım olmalı mı? Sizce kızlar en çok neye önem verir?
Her kız aynı değil. İnsanları kalıplaştırırsan sosyal anlamda gelişemezsin.

Geri
Yukarı