Kızlar erkeklerin neyini sever?

Dostum bence bu bariz belli kızlarda erkekleri çekici buluyor?
Allah'ın insanlara koyduğu içgüdüsel bir özellik.

Dostum bence bu bariz belli kızlarda erkekleri çekici buluyor?
Allah'ın insanlara koyduğu içgüdüsel bir özellik.

Hocam işte bende o noktayı bir türlü anlayamıyorum, soruyorum kendime bunun neyini çekici buluyor acaba? Diye bana kalsa tipsizin teki.

Hocam her kişi farklı kriter arayışında olabilir. Kimi kız sadece paraya ve rahatlığa bakar, kimi tipe bakar, kimi davranışa bakar, kimi karizmatik ya da popüler olması gibi durumlara bakar, kimi zekasına bakar... Ama kesin olarak söyleyebileceğim sadece tek bir şeye bakmak değil de, birden fazla özelliğin minimum karşılanması gereken bir miktar var, ona bakıyor tıpkı her insan gibi. Yani kimisinin tip eşiği düşük oluyor fakat zeka/davranış eşiği yüksek oluyor. Kiminin tip/popülarite eşiği yüksek zeka eşiği düşük oluyor vb.

Karaktersiz, feminist olduğunu söyleyip erkeksiz yapamayan, cahil tipler için genellikle para önemlidir kişiye pek bakmazlar.
Düzgün aklı başında bir kız öncelikle karşısındaki adam mı diye bakar, huyuna bakar, parasına değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…