Kızlar iyi erkekleri neden sevmez?

Ben bunu nasıl okudum yine ya off.

Arkadaşlar kızlar iyi erkekleri neden sevmezler? Ben bir kızı seviyorum ama onun sevdiği çocuk varmış ve sevgililer. Ben kız için ne var ne yok yaptım. Hastalandı çiçek yaptırdım. KPSS sınavı için gece 1'de onun için karakola gittim. Kız için ve benim yaptıklarımın 100'de birini bile sevgilisi yapmadı. Ve kız onu seçti ve bana sevgilisinden bahsediyordu. Dün mesela ben de ters davrandım. Kendisini benden soğutmaya başladı. Yani sorum size neden her şeyini ortaya koyan birini sevmiyorlar da ileride üzecek birini seviyorlar?

Günlerce ağlamama rağmen yemek içmekten kesilmeme rağmen onu kendi duygularımı hissettirmeme rağmen serserinin biriyle. Gerçekten yazık. Kızın gerçekleri görememesi çok saçma ve kendi kaybeder. Artık üzülmüyorum. Ben elimden gelen her şeyi yaptım. Daha fazlasını kimse yapamazdı. Ama suç bende. Kızın her istediğini ona verdim.

Sal kardeşim boş ver, kızlar çok egolu erkekler yüzünden o da.

Başına bir gün kötü bir şey gelecek ve anlayacak, umarım o şey ölüm olmaz, ülkedeki kadın cinayetleri malum.

Kör olan biri için ben olsam ağlamazdım, boş ver gitsin.
Doğru söylüyor hem senin dediğin gibi serseri ise babası neden versin? Kaçar ise yüzde 90 elinde çocukları ile baba evine gelmeye çalışır kendi geleceğini kendisi seçer ama kararları iyi mi? Kötü mü? Onu zaman cevaplar.

Sevdiği kişi zengindir belki 😎😎😎
Sorunun icinde cevap var. Kendini degersizlestirmen. O kim ki onun icn ağliyorsun, yemekten kesiliyorsun? Kendisine saygısı olmayana kimse saygı duymaz. Kendisini sevmeyeni de kimse sevmez.

Prensip edin, karakterini oturt. Bunlar olmadan boşa kürek çekersin. Ayrıca onun için hiçbir şey yapmıyor dediğin adam belki senin görmediğin çok şey yapiyor olabilir. Yapmak da zorunda değil. Kız tipine, kasina, kara gözüne de asik olmuş olabilir...

Kaç yaşındasın?

Geri
Yukarı