Kızlar neden beni reddediyor?

Kesinlikle katılıyorum ayrıca erkeklerdeki biraz tuhaf bir hâl aldı, tipsiz kız biraz utangaç olur ama kendi sınıfımdaki 1.60 boylarındaki ucube kızların peşinden ayrılmıyor çok tuhaf, arkadaşlarımla kendisinin adına utanıyoruz, ne benliği var ne hayatı var...

Şu an tipi neredeyse 7/10 birisi olarak şunu söyleyebilirim ki: Hoşlanmak dünya'nın en güzel duygusu, özellikle kendi kriterlerine uyuyorsa mesela 1.63 pembe saçlı anime kızı diyeyim, eğer güzelse direkt hoşlanırım ama ilgi köleleri gibi hemen yapışmam kıza, aradaki farkı koruyabilmek lazım.

Hocam benim yaşımda büyük değil ama bir kere bir kızdan hoşlandım ve uzun süre konuştuk ama her zaman mesafeyi koruduk sonunda ben açıldım reddetti ama sorun etmedim. İnsan üzülüyor ama sonrasında da pek takmıyor.

14 senelik hayatımda 2 kıza açıldım ve sadece ikisinden de red yedim.
Sonuncusu ise daha demin bana kişiliğinden dolayı dedi, nasıl bir kişiliğim olduğunu söylemiyor. Sizce tipim maymuna benzediği için mi beni reddediyorlar?
Kendine odaklanmanı öneririm. Bazısı kendini gerçekten bunlar için boşuna hırpalıyor. Ayrıca yaşın daha 14-15, bu soruyu şimdi sorman komik.

İnsanları yaşı küçük diye aşağılama çok bilmiş misin sen boşuna hırpalıyormuşmuş Allah Allah.
Benim kimseyi aşağıladığım yok. Özür dilerim ama bu konularda fazla gerçekçiyim, doğrunun bu olduğunu düşünüyorum. Ona kendine odaklanması gerektiğini, boş işler için kafasını fazla yormamasını önerdim.

Benim kimseyi aşağıladığım yok. Özür dilerim ama bu konularda fazla gerçekçiyim, doğrunun bu olduğunu düşünüyorum. Ona kendine odaklanması gerektiğini, boş işler için kafasını fazla yormamasını önerdim.

Niye boş iş ya neye göre kime göre boş iş.

Niye boş iş ya neye göre kime göre boş iş.
Doğru söylüyor olabilirsin, doğru ile yanlışı kim ayırabilir? Ama ben görüyorum ki bu saçma sapan sevgililik işleri arkadaşa zarar veriyor, düzmecelerle red yiyor ayrıca yaşı da küçük. Kendine zarar verecekler ile uğraşmak yerine kendiyle uğraşabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı