Kızlar neden böyle yapıyor?

Makyaj konusuna da gelirsek çoğumuz evde saçımızı yapıp ayna karşısında vakit geçirmişizdir illaki. Ama seçeneğimiz kısıtlı o yüzden basit bizim için. 😂 Ve asla o yaptığımız saç dışarı çıkarken olmaz...

Kendileri için en iyi olan makyajı bulmak için olabilir,

Para bulduklarında gördükleri ürünü almak için olabilir.

Ergenlikle belli bir dönemde hemcinsin ile iyi geçinmezsin, zira karşı cinse ilgi duyarsın.

Bir erkek olaraktan gayet kolay olduğunu düşünüyorum bu soruların : D

1. Hobi, kızlar kendini güzel görmeyi severler.

2. Parası yoktur. Yani sırf zevkine param olmadığı halde küçükken ve şimdide teknoloji mağazalarına gidip herşeyi didik didik inceliyorum vs vs sonra çıkıp gidiyorum buda ona benzer bişey olabilir.
Şimdiki sistemi görünce küçüklükten bay uzaklaşmışsınız:)

Alisveris kismi cinsiyetle ilgili degil. Bende kiyafet duskunuyum. Emaar Square'da hic bir sey almadan 2 saatten fazla dolasabilirim. Makyajin ise evde degil genel olarak yapilmasi yanlis. Kendini begenmeyen ozguvensiz kisilerdir bana gore yapanlar. Bunu bence sorgulama. Sonuncuya gelirsek gercekten hicbir fikrim yok. Cok fazla kiz arkadasim var hepsi bunu yapiyor ama asla sebebini cozemedim.

1. Neden evde durduk yere makyaj yapıp geri silerler?

Kendini iyi hissetmek için, makyaj yapmayı öğrenmek için, geliştirmek için, kendine yakışanı bulmak için..

2. Neden AVM'ye gidip sadece dolaşırlar?
Erkekler avm'ye gidip rahat rahat alışveriş yapabiliyorlarsa bu piyasada bravo. Ayrıca ürün seçeneklerini görmek, fikir edinmek, fiyat araştırması yapmak da sebeplerdendir.

3. Neden kendi cinsleri ile düşmanlar?
Değiller.

*Buraya meşhur Ozan Güven görseli koyulur.*

Geri
Yukarı