Klasik Bir Dolandırıcı Sitesi

Eki Görüntüle 57214 Doların 2.57 TL olmasına rağmen Vatan Bilgisayar'da kur hala 2.63 TL işte böyle firmalar yüzünden insan da heves kalmıyor.
Belki de stoklarındaki ürünler dolar yüksekken alınmış ve tükenmediği için o fiyattan satılıyordur.

En hızlı ve en güvenilir hızlı al sitesi doları felanda anlık güncelliyor.
Galaxy Tab 3 açıp da içinden hıyar çıkan çocuk oradan almamış mıydı :)

Galaxy Tab 3 açıp da içinden hıyar çıkan çocuk oradan almamış mıydı :)
Yok bildiğim kadarı ile değil. Ben burdan yazıcı aldım. Yazıcı 240₺ idi ama ben 200₺ ye aldım. Online alışverişde pazarlık yapan ilk ben oldum herhalde.:D Bana hıyar felan yollarlardı.

Müşteri hizmetleri felan çok hızlı çalışıyor. Hepsiburada ya mesaj atıyorum 2 gün sonra işlerine gelirse dönüyorlar yoksa yok. Hızlıalda ne yazdımsa 10dk geçmeden cevap aldım.

Dolarin 2 50 oldugu zamanlarda gitmistim birkeresinde o zamanlarda da kur dalgaliydi epey calisan cocuk gun icinde 3 defa etiket degistirdigini soylemisti ne kadar dogrudur bilemiyorum bana biraz islerine geldikleri gibi yapiyolar gibime geliyor yukari yonlu degisince dolar fiyatlara hemen yansiyor ama asagi yonlu olunca etikete yansimasi biraz hantal olabiliyor bence sahsi fikrimdir :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı