Klasik gitar önerisi

mete737

Hectopat
Herkese selam iyi forumlar, gitara başlayacağım, biraz iyi bir şey alayım öğrendikten sonra kendi kendime kayıtlarda alırım diyorum, o yüzen ilk gitarımı çok dandik almak istemiyorum. Sıfır üründe yaklaşık 900-1000 lira bir bütçem var. İkinci elde de bu 500 lira kadar bir bütçem var belki fazladan bir ay daha bekleğerek bütçemi artırabilirim. YaMACA-C30'unu ve.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki valencia VC304 VC404 modellerini gördüm. Açıkçası VC304'ün o sarımtraktan ziyade kahverengimsi rengi ve önünün de kirli beyazımsı olması hoşuma gidiyor. Bu yüzden VC304Ü almayı düşünüyorum fakat beni üzer mi veya daha iyi bir tavsiyeniz var mı? Bu arada virüsten dolayı ikinci el biraz daha sıkıntı gibi, sıfır gitar tavsiyeleri daha makul olacaktır. Teşekkürler iyi forumlar.
Bu arada şimdi dikkat ettim de 2. sıradaki gitarda ortam sesleri arttırılmış diğer gitarlara göre. Dikkate alarak değerlendirirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı