Klasik mermi cehennemi oyun önerisi

fkuufknfx

Hectopat
Daha fazla  
"Shoot em' up" da denilen karşıdaki uzaylıları vurduğumuz oyunlar istiyorum, Play Store'daki radiant HD gibi klasik bir tarzda olması gerekli. Önceden bir oyun oynamıştım hem söylediğim tarzdaydı hem de fazladan gemi satın alma gibi özellikleri de vardı. Aradım aradım bulamadım :( Play Store'dan kaldırılmış sanırım. Ek olarak oyun ekranda dikey olarak oynanabilirse ve oyun bölüm bölüm olmazsa (hani birsürü seviye oluyor 3 yıldız vs. alıyorsun sonraki bölüme geçiyorsun) çok güzel olur.

Söylediğim tüm özellikleri içeren ya da eskiden oynadığım oyunu bulana uçan gemiler dolusu teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
@Vega 10'cuk , @Elina_089 , @Atakan D.
Konu yanlış anlaşılmış sanırım. Taman dediğiniz oyunlar başlığa uyuyor ama hiçbiriniz mi yazıyı okumadınız ben mi anlatamadım :D
Şu üstten bakış küçük bir uzay gemisiyle uzaylı vs. öldürdüğümüz oyunlar...
Örnek: Play Store' da Radiand HD

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı