Çözüldü Klasör düzenleme altındaki beyaz nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TyleNNNo

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımı fabrika ayarlarına geri döndürdüm ve klasörde böyle beyaz bir çizgi çıktı. Aslında o kadar önem arz etmiyor ancak o beyaz çizgi olmadan 1 sene kadar kullandığım için gözüm sürekli ona takılıyor ve rahatsız oluyorum. Onun ne olduğu ve nasıl oradan yok edebileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Ekran Alıntısı.PNG

Çözüm
Internet Explorer'ı açın. Başlık çubuğuna sağ tıklayıp araç çubuklarını kilitle seçeneğini işaretleyin. Dosya gezginini yeniden açtığınızda sorun düzelmiş olacak.
Klasöre sağ tıklayıp özellikler diyiniz daha sonra sağ üst taraftan özellestir sekmesine giriniz ardından ortada bu klosör simgesinde gösterilecek bir dosya seçin kısmını varsayılanı yükleye tıklayınız.

Karanlık mod hataları olabilir. Ben hiç karanlık mod kullanmadığım için bilmiyorum. Eğer hata ise güncel sürümlerde düzelir. Güncel değilse güncellemeyi deneyin. Çözerse çözüm olarak isaretlerseniz sevinirim.

Klasöre sağ tıklayıp özellikler diyiniz daha sonra sağ üst taraftan özellestir sekmesine giriniz ardından ortada bu klosör simgesinde gösterilecek bir dosya seçin kısmını varsayılanı yükleye tıklayınız.
Olmuyor
Karanlık mod hataları olabilir. Ben hiç karanlık mod kullanmadığım için bilmiyorum. Eğer hata ise güncel sürümlerde düzelir. Güncel değilse güncellemeyi deneyin. Çözerse çözüm olarak isaretlerseniz sevinirim.
Şimdi denedim beyaz temayı, bu sefer de aynı yerde siyah çizgi çıktı. Tema ile bir alakası yoktur, önceden de koyu tema kullanıyordum ve böyle bir sıkıntı olmamıştı. Ayrıca windows orijinal ve sürümü güncel.

Internet Explorer'ı açın. Başlık çubuğuna sağ tıklayıp araç çubuklarını kilitle seçeneğini işaretleyin. Dosya gezginini yeniden açtığınızda sorun düzelmiş olacak.

Çözüm

Geri
Yukarı