Klasörün İçindeki Uygulamaların Küçük Resmi Gözükmüyor

Murat Koçak

Hectopat
Yer
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıkta da belirttiğim gibi klasörün içindeki uygulamaların küçük fotoğrafları gözükmüyor ekteki fotoğraf ile daha iyi anlatacağımı umuyorum;

Screenshot_1.png

Başlıkta da belirttiğim gibi klasörün içindeki uygulamaların küçük fotoğrafları gözükmüyor ekteki fotoğraf ile daha iyi anlatacağımı umuyorum;

Eki Görüntüle 424766
Alta bıraktığım videoyu izleyip dener misin ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayar > Görünüm > Seçenekler > Klasör ve arama seçeneklerini değiştir

Görünüm sekmesi altında 'Her zaman simge göster, küçük resim gösterme' işaretini kaldırın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediklerinizi konuyu açmadan önce denemiştim, yine denedim, herhangi bir değişiklik olmadı. İşin garip yanı klasör içerisindeki resimlerin önizlemeleri gözüküyor fakat masaüstündeki bir klasörün içindeki uygulamaların, dosyaların vs. önizlemeleri gözükmüyor.

Bilgisayarım>Sağ tık>Özelliklere girip bir ayar yapıyordun. En iyi görünüm/En iyi performans diye. Seninki en iyi performans olduğu için resimler gözükmüyordur. O bölümün adını hatırlamıyorum ama az kurcala bulursun. Windows 7'de aygıt yöneticisinin altındaydı.

Simge boyutlarını küçülttüyseniz bu yüzden olabilir. Masaüstü simgelerini tekrar büyütün ve yenile deyip gözlemleyin.
Denedim fakat nafile.
Bilgisayarım>Sağ tık>Özelliklere girip bir ayar yapıyordun. En iyi görünüm/En iyi performans diye. Seninki en iyi performans olduğu için resimler gözükmüyordur. O bölümün adını hatırlamıyorum ama az kurcala bulursun. Windows 7'de aygıt yöneticisinin altındaydı.
Bunu da denedim fakat yine çözüme ulaşamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı