Klasse 90x40 vs 48x40

Kiss0fdeath

Hectopat
Neden memnun kalmadınız kısaca açıklar mısınız? Ona göre vazgeçeceğim çünkü.
Ben bütün masamı kaplayan bir mouse pad fikrine çok olumlu bakıyordum. Dediğim gibi bu mouse pad'i aldım ve bir türlü alışamadım malzeme kalitesinden midir yoksa benden kaynaklı mı bilmiyorum ama rahat edemedim yani. Omen 100 mousepad kullanıyordum zaten ve ikisini karşılaştırınca kendi kullandığım mouse pad'den daha iyi olmadığına karar verdim ve iade ettim. Ayrıca yeni mouse pad'lerin sanırım hepsinde oluyor ama plastik değişik kötü bir kokusu vardı. Büyük ihtimalle bir süre kullanınca o koku geçer ama beni çok rahatsız etmişti.

Ben bütün masamı kaplayan bir mouse pad fikrine çok olumlu bakıyordum. Dediğim gibi bu mouse Pad'i aldım ve bir türlü alışamadım malzeme kalitesinden midir yoksa benden kaynaklı mı bilmiyorum ama rahat edemedim yani. Omen 100 mouse pad kullanıyordum zaten ve ikisini karşılaştırınca kendi kullandığım mouse Pad'den daha iyi olmadığına karar verdim ve iade ettim. Ayrıca yeni mouse Pad'lerin sanırım hepsinde oluyor ama plastik değişik kötü bir kokusu vardı. Büyük ihtimalle bir süre kullanınca o koku geçer ama beni çok rahatsız etmişti.

Klasse'yi almayı düşünüyorumda hocam dikişleri kolunuzu rahatsız ediyor muydu?

Yeni konular

Geri
Yukarı