Oyun oynamak ve yayın yapmak için işlemci tavsiyesi

R5 5600' ü kullanmaktayım. Battlefield 2042, ve Cod warzone aynı anda çalıştırıp peşine Chrome, youtube music, discord gibi uygulamalar arasında geziyorum hiç takıldığını görmedim. Banamısın demiyor
Artı üstüne yayın açınca işlemci kaldırmayabilir kusursuz güçlü bir işlemci değil çünkü.

Isındığı için mhz düşürüyordur. Güzel bir kule tipi al. O işlemcinin 7700XT'ye kadar yolu var önceliğiniz ekran kartı değişmek olsun.

Sistemi ne kdar süredir kullanıyorsun, her açılışta BIOS sıfırlanıyorsa, BIOS pili bitmiş olabilir.

Sadece PSU ve kasam 3 yıl oldu diğer parçalarım anakart 20 gün RAM 6 ay işlemci 6 ay M.2 SSD 6 ay.
BIOS pilini de denedim olmadı mesela uykuya girince PC bir daha ekran vermiyor mecbur kapatıp açıyorum ki o sırada uykudayken işlemci ışığı yanıyor anakartta.

Isındığı için MHz düşürüyordur. Güzel bir kule tipi al. O işlemcinin 7700XT'ye kadar yolu var önceliğiniz ekran kartı değişmek olsun.

Ekran kartında hiçbir sekılde sorun yok tam performansta calısıyor gerektıkce.

Artı üstüne yayın açınca işlemci kaldırmayabilir kusursuz güçlü bir işlemci değil çünkü.

Ekran kartı üzeri yapıyorum yayın yapmadan zaten drop yiyorum yayındayken daha fazla.

Ben de aynı işlemciyi kullanıyorum, hem yayın yapıyorum hem oyun oynuyorum bende bir sıkıntı olmuyor.

Bende oluyor vallahı drop oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı