Klasse Gear mouse padin ağırlaşması normal mi?

mustafah

Kilopat
Daha fazla  

Arkadaşlar neredeyse iki haftadır kullanıyorum ve son günlerde sürekli kullandığım kısımlar inanılmaz yavaşladı. Islak mendille silip sonra kağıt havluyla kuruttum ancak düzelmedi yardım edebilecek var mı?

Bende de böyle bir şey olmadı ki ben daha ucuz modelini kullandım. Eğer masada yemek yeme alışkanlığınız varsa veya döktüyseniz daha önce olabilir. Toz çamaşır detarjanı ile temizleyip kurulayın düzelebilir. Mousepad'i ıslatıp fayansa yapıştırın sonra da detarjan ile ovalayıp temizleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende de böyle bir şey olmadı ki ben daha ucuz modelini kullandım. Eğer masada yemek yeme alışkanlığınız varsa veya döktüyseniz daha önce olabilir. Toz çamaşır detarjanı ile temizleyip kurulayın düzelebilir. Mousepad'i ıslatıp fayansa yapıştırın sonra da detarjan ile ovalayıp temizleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet. Bu arada fazla bastırmayın temizlerken tasarımının görüntüsü kötü bir sonuçla karşı karşıya bırakabilir sizi.

Geri
Yukarı