Klasse huoyun Special Edition mouse pad önerisi

nokaEXE

Hectopat
209 TL'ye alınabilecek mükemmel bir ürün satışa çıkmış. İncele videosunu da bırakıyorum. Control-Speed arası bir mouse pad almayı düşünenler kesinlikle kaçırmasın bu fiyata en iyi seçenek.

Link: Klasse Huoyun Special Edition 48x40x4 Mm Gamer Oyuncu Mouse Pad Fiyatları ve Özellikleri
İnceleme videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SteelSeries QCK ile arasında ne kadar fark vardır ikisi de aynı fiyatlarda çünkü.

Qck kumaş ve control bir mouse pad. Bu ürün ise mikro dokumaya sahip ve control-speed arası bir hıza sahip. Hız olarak Qck daha yavaş yani. Ek olarak Steelseries Qck kaliteli bir ürün değil. Kesinlikle Qck önermiyorum. Bu çok daha iyi.

209 TL'ye alınabilecek mükemmel bir ürün satışa çıkmış. İncele videosunu da bırakıyorum. Control-Speed arası bir mouse pad almayı düşünenler kesinlikle kaçırmasın bu fiyata en iyi seçenek.

Link: Klasse Huoyun Special Edition 48x40x4 Mm Gamer Oyuncu Mouse Pad Fiyatları ve Özellikleri
İnceleme videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
reis bu mouse pad e alternatif önereceğin var mı stoklarda yok bu mouse pad çünkü
bütçem : 200-250 tl

Yeni konular

Geri
Yukarı