Klasse Longteng Special nasıldır?

Judlaww

Centipat
Daha fazla  

Belirtmiş olduğum mouse pad dışında öneriniz var mı?

Bir de renk olarak siyah tercih etmeli miyim? Mouse padlerde toz tutma olayı nasıl? Farklı mouse pad önerilerinde bulunabilirsiniz.

Bir de renk olarak siyah tercih etmeli miyim? Mouse padlerde toz tutma olayı nasıl? Farklı mouse pad önerilerinde bulunabilirsiniz.
Yüzeyi diğer mousepadler gibi kumaş değil, o yüzden toz tutma gibi bir durum gerçekleşmiyor. Hangi fareyi kullanıyorsunuz?

Kötü ve çakma. Bende de var zaten.

Aşırı toz tutuyor ve çamurlaşıyor gibi. Speed için Glorious Ice öneririm toz tutar fakat temizlemesi aşırı da zor değil. Control olarak Aqua Control 2 Amazon ve QCK Edge.

Kötü ve çakma. Bende de var zaten.

Aşırı toz tutuyor ve çamurlaşıyor gibi. Speed için Glorious Ice öneririm toz tutar fakat temizlemesi aşırı da zor değil. Control olarak Aqua Control 2 Amazon ve QCK Edge.
Glorious Ice/Fire/Air gibi modellerin yüzeyi kolayca aşınıyormuş, Reddit vs. gibi platformlarda böyle konular var.

Alacağım şu an geçici mouse var.
Almaya düşündüğüm mouse ise Razer DeathAdder V3 Pro veya Logitech G PRO X superligh.
G PRO X Superlight almayın, DeathAdder V3 Pro tercih edebilirsiniz, veya bütçeyi eşitlemek istiyorsanız da Lamzu Atlantis modelini alıp mousepad için olan bütçenizi biraz daha arttırabilirsiniz. Mousepad için tam olarak bütçeniz ne kadar?

G PRO X Superlight almayın, DeathAdder V3 Pro tercih edebilirsiniz, veya bütçeyi eşitlemek istiyorsanız da Lamzu Atlantis modelini alıp mouse pad için olan bütçenizi biraz daha arttırabilirsiniz. Mouse pad için tam olarak bütçeniz ne kadar?

G PRO X superligh neden önermezsiniznhocam
2 gün önce monitör aldım hocam vatandan o sırada denemek için elime aldım shape çok iyiydi hocam Razer DeathAdder V3 Pro da denedim ergo almak düşündürüyor sadece.

Geri
Yukarı