Klasse Pro mouse pad alınır mı?

Bütçe
0-400
FPS oyunları da aralarında değişiyor, örnek Apex gibi Quake gibi Fortnite gibi oyunlarda Speed yani fareu kaydırması kolay kaygan tarz, CS gibi hassas aim gerektiren oyunlara da Control yani fareu biraz daha tutan tarzda padler oluyor.

Yüksek rankta Valorant oynuyorsanız Control tarzı bir mouse pad almanızı tavsiye ederim.
Yok rankım yüksek değilde hocam etkisi olur mu buna bile bütçemi zor ayarladım

Rankın yüksek değilse mause kaysın yeter, işini görür daha ucuz şeyler de alabilirsin bütçeni zorluyorsa.
Hocam yüksek rankta bile iş görmez mi yüksekten kastettiğiniz immo ve radiant fln mi

Ek olarak hocam bu mouse pad'de speed 7/10 control ise 3/10 yani control de var ama speed daha baskın

Yani hocam yinede iş görmez mi

Son düzenleme:
Hocam yüksek rankta bile iş görmez mi yüksekten kastettiğiniz immo ve Radiant falan mi?

Ek olarak hocam bu mouse Pad'de Speed 7/10 Control ise 3/10 yani Control de var ama Speed daha baskın.

Yani hocam yine de iş görmez mi?

Yüksek rankta insanlar daha ciddi oynadıkları için kaliteli ürün arıyorlar, sizin işinizi görür.

YouTube'dan mouse pad tier list videoları izleyebilirsiniz alternatif fikirler de edinirsiniz.

Hocam teşekkür ederim sizide rahatsız ettim sadece bir daha para vermek istemedim alacaksam kaliteli olsun diye araştırıyorum çoğu kişi olumlu yönde ve ürünün yorumlarıda iyi sipariş ediyorum hocam
Yüksek rankta insanlar daha ciddi oynadıkları için kaliteli ürün arıyorlar, sizin işinizi görür.

YouTube'dan mouse pad tier list videoları izleyebilirsiniz alternatif fikirler de edinirsiniz.

Geri
Yukarı