Klasse Pro mouse pad nasıl temızlenır?

ŞimşekAbuzer

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ACER PREDAOR HELİOS 300 RTX3070Tİ İ712700H 16 GB DDR5 RAM
Klasse Pro Japon dalgası modelı var 15 20 gündür kullanıyorum fakat ılk gunku gıbı fare ustunde akmıyor. Nasıl temızleyebılırım? Camasır makınesınde hangı ayarda hangı deterjanla yıkamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
20 günde bu kadar akmasını etkilemesi garip olmuş. Çamaşır makinesine ihtiyacın yok. Banyoda suyu ılık ayara getiriyorsun. Çok sıcak olması. Önce fayans duvarı ıslat, sonra ıslak fayans duvara yapıştır mousepad'i dikine. Ilık suyla güzelce ıslattıktan sonra da avucuna döktüğün pril veya renkliler için toz deterjanla her yerini güzelce ovala ve sonra iyice durula. Bende siyah mousepad var ve seninkinden daha da kötü hale geliyor. 2 ayda bir bu şekilde sarı sarı kirletirini tamamen akıtıp ilk günkü haline getiriyorum. İyice kurumasını da beklemelisin.

20 günde bu kadar akmasını etkilemesi garip olmuş. Çamaşır makinesine ihtiyacın yok. Banyoda suyu ılık ayara getiriyorsun. Çok sıcak olması. Önce fayans duvarı ıslat, sonra ıslak fayans duvara yapıştır mouse Pad'i dikine. Ilık suyla güzelce ıslattıktan sonra da avucuna döktüğün pril veya renkliler için toz deterjanla her yerini güzelce ovala ve sonra iyice durula. Bende siyah mouse pad var ve seninkinden daha da kötü hale geliyor. 2 ayda bir bu şekilde sarı sarı kirletirini tamamen akıtıp ilk günkü haline getiriyorum. İyice kurumasını da beklemelisin.

24 saat kullanıyorum fareyı padın en soluna goturunce ılk gunku gıbı oluyor sağa goturunce kaymıyor.

20 günde bu kadar akmasını etkilemesi garip olmuş. Çamaşır makinesine ihtiyacın yok. Banyoda suyu ılık ayara getiriyorsun. Çok sıcak olması. Önce fayans duvarı ıslat, sonra ıslak fayans duvara yapıştır mouse Pad'i dikine. Ilık suyla güzelce ıslattıktan sonra da avucuna döktüğün pril veya renkliler için toz deterjanla her yerini güzelce ovala ve sonra iyice durula. Bende siyah mouse pad var ve seninkinden daha da kötü hale geliyor. 2 ayda bir bu şekilde sarı sarı kirletirini tamamen akıtıp ilk günkü haline getiriyorum. İyice kurumasını da beklemelisin.

Hocam bu sekılde oncekı mousepadlarıme yaptım cok usragtırıcı oluyor deterjan cıkmıyor sürekli köpürüyor makıne daha rahat diye makıne dedım.

24 saat kullanıyorum fareyı padın en soluna goturunce ılk gunku gıbı oluyor sağa goturunce kaymıyor.

Hocam bu sekılde oncekı mousepadlarıme yaptım cok usragtırıcı oluyor deterjan cıkmıyor sürekli köpürüyor makıne daha rahat diye makıne dedım.
Yani öyle abartı deterjan kullanırsan belki. 2 3 senedir bu şekilde temizliyorum ve gayet güzel durulanıyor. Belki kullandığın mousepad kumaşı ve kauçuğu ile alakalıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı