Klasse vs xrades

Hangi rengi kullanıyorsunuz bir de klasseden pahalı ilginç ilginç markalarda mouse padler var acaba daha mı iyi anlamadım 500 TL'ye. @nxxxr

Mesela bu 500 TL.
Screenshot_183.png

Bende bu modeli vardı hocam ama satıştan kalkmış sanırım. Geçen sene Amazondan almıştım. Bu diğer attığınız link hakkında çok bir şey bilmiyorum, ancak büyük ihtimal Klasse,Xrades,Porge gibi markalarla aynı kalitededir.

Klasse Pro Black Edition 70x30 kullanıyordum. 60 TL'ye almıştım. Şimdi linkteki Porge 90x40'ı kullanıyorum. Porge yüzey olarak bayağı daha iyi geldi bana. Fare akıyor. Klasse'de çok sürtünüyordu sanki (Asus ROG Keris).

Porge'daki kaliteyi görünce acaba benim aldığım Klasse farkli model mi diye düşündüm ama sanmıyorum. Aldığımda 90x40 baskılılar 180 TL falandı. Düz siyah aynı fiyattı. 70x30'lar 130TL'ydi. Nedense bir tek Amazon'da 70x30 60TL'ydi. Oradan satın aldım. Klasse Classic olmadığına eminim ama. Çünkü PU deri değil kauçuk tabandı.

Ha ama baskı kalitesi olarak Porge'a 8/10 veririm. 10/10 bir ürün değil kesinlikle (benim aldığim model için en azından). Eski mousepad'lerim James Donkey, Klasse Pro Black gibi ve resimdeki gibi tam koyu siyah gelmedi. Hafif daha açık rengi. Baskı kalitesi tam kalite .png resim gibi değil ama bayağı iyi yine de.
Not: Klasse'm baskılı değildi o yüzden Klasse'nin baskı kalitesi hakkında bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı