Çözüldü Klavye aynı anda başka tuşlara basıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

melihtrkmn

Decapat
Daha fazla  
Başlıktaki gibi klavyemde bazı tuşlara bastığım zaman 2 tuşa basıyor veya yanlış basıyor. Mesela "W" tuşuna hem "W" hem de "Caps Lock" algılıyor, "r" basınca "RT" yazıyor, "7" basınca "74" yazıyor. Düne kadar iyiydi, üstüne hiçbir şey dökülmedi. Dying Light oynarken PC mavi ekran verdi ve açılıyordu ama ekran gelmiyordu. Onu düzelttim açtım ama bu sefer de dediğim sorun oldu. Ayrıca klavyeyi veya farenin kablosunu çıkarınca tüm USB portları devre dışı kalıyor.

Başlıktaki gibi klavyemde bazı tuşlara bastığım zaman 2 tuşa basıyor veya yanlış basıyor. Mesela "W" tuşuna hem "W" hem de "Caps Lock" algılıyor, "r" basınca "RT" yazıyor, "7" basınca "74" yazıyor. Düne kadar iyiydi, üstüne hiçbir şey dökülmedi. Dying Light oynarken PC mavi ekran verdi ve açılıyordu ama ekran gelmiyordu. Onu düzelttim açtım ama bu sefer de dediğim sorun oldu. Ayrıca klavyeyi veya farenin kablosunu çıkarınca tüm USB portları devre dışı kalıyor.

Başka klavyeyle deneme fırsatım olmadı ama klavye test sitesine girince orada bastığım tuşlar dediğim gibi çıkıyor, ekran klavyesinde ise böyle bir sorun bulunmamakta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar yardım için teşekkürler. Klavyem arızalı çıktı, mecbur başka klavyeye geçeceğim. Çözüldü olarak işaretlemeyi bulamadım
Hey dostum bir işlem denemeni önereceğim klavyen kış ayından dolayı içine nem çekmiş olabilir klavyeni sıcak bir noktaya koyup 1 2 gün bekletmeni öneririm.
Hocam zaten içindeki 2 ruşun silikonlaeı kaybolmuş garanti süresi de bitti çöp oldu malesef

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı