Klavye bağlantısnın sürekli gidip gelmesi

ShadoWw_xy5

Decapat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Fidan gibi bir türk genci...
Meslek
Öğrenci
Geçen klavye satın almıştım, habire bağlantısı gidip geliyordu ve fareyi devre dışı bırakıyordu birden, başka USB girişlerine de taktım yine aynı sorun. Windows'ta sorun vardır dedim, 5-6 kere format attım farklı sürümlerde... 2 gün önce yeni klavye ve mouse seti satın aldım, modeli Carbon CK-1000. Bu sefer bu sorun sadece klavyede olmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen klavye satın almıştım, ha bire bağlantısı gidip geliyordu ve fareyi devre dışı bırakıyordu birden, başka USB girişlerine de taktım yine aynı sorun. Windows'ta sorun vardır dedim, 5-6 kere format attım farklı sürümlerde... 2 gün önce yeni klavye ve mouse seti satın aldım, modeli Carbon ck-1000. bu sefer bu sorun sadece klavyede olmaya başladı.

Hocam başka Bilgisayar'da denediniz mi?

Kasanın ön panelindeki USB'lere mi taktınız?

Hocam başka Bilgisayar'da denediniz mi?

Kasanın ön panelindeki USB'lere mi taktınız?

Kasanın ön paneldeki USB'ler çalışmıyor arkaya takıyorum. Yan bilgisayarım var onda denedim sorun olmadı, ama eksi klavyede gidip geliyordu.

Kasanın ön paneldeki USB'ler çalışmıyor arkaya takıyorum. Yan bilgisayarım var onda denedim sorun olmadı, ama eksi klavyede gidip geliyordu.

Anakart'ı değiştirme imkanınız var mı? Acaba anakartın USB portları mı bozuldu? Pek bir bilgim yok sadece olabilecek şeyleri söylüyorum umarım yardımcı oluyorumdur :)

Geri
Yukarı