Klavye bas çek yapıyor

UN-796 klavye mouse set.

Dostum fn tuşu olmayan bu klavyede bunu nasıl açtın bilmiyorum, bu bir sorun değil everest klavyelerinde bir fonksiyon aslında, nasıl, ne işe yarayan bir fonksiyonsa bilmiyorum. Aygıt yöneticisinden klavyeni bul ve aygıt sürücüsünü kaldır, usb'sini çıkar kasadan ve yeniden başlat. Daha sonra yeniden tak klavyeyi.

Dostum FN tuşu olmayan bu klavyede bunu nasıl açtın bilmiyorum, bu bir sorun değil Everest klavyelerinde bir fonksiyon aslında, nasıl, ne işe yarayan bir fonksiyonsa bilmiyorum. Aygıt yöneticisinden klavyeni bul ve aygıt sürücüsünü kaldır, USB'sini çıkar kasadan ve yeniden başlat. Daha sonra yeniden tak klavyeyi.

Bende bilmiyorum deniyorum hemen sağ ol.
Dostum FN tuşu olmayan bu klavyede bunu nasıl açtın bilmiyorum, bu bir sorun değil Everest klavyelerinde bir fonksiyon aslında, nasıl, ne işe yarayan bir fonksiyonsa bilmiyorum. Aygıt yöneticisinden klavyeni bul ve aygıt sürücüsünü kaldır, USB'sini çıkar kasadan ve yeniden başlat. Daha sonra yeniden tak klavyeyi.

Denedim yine aynı sorun var. Sürücüyü bilgisayardan kaldırdım klavyeyi USB'den çıkardım yeniden başlattım klavyeyi taktım yine aynı sorun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı