Klavye bilgisayarı kapatıyor

prex

Kilopat
Daha fazla  
Rampage'in bir klavyesi var elimde. Bir kaç saat kullandıktan sonra alt tuşuna bastığında PC'yi uykuya alıyor. Ama ilk taktığım zamanlar sıkıntı olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage'in bir klavyesi var elimde. Bir kaç saat kullandıktan sonra alt tuşuna bastığında PC'yi uykuya alıyor. Ama ilk taktığım zamanlar sıkıntı olmuyor.
Aman diyim klavyen cinli gibi duruyor 😂
Aygıt yöneticisinden klavye driver'ını silip tekrar klavyeni takmayı denemelisin.

Aman diyim klavyen cinli gibi duruyor 😂
Aygıt yöneticisinden klavye driver'ını silip tekrar klavyeni takmayı denemelisin.
Yaptım, olmadı. Klavye bir kaç saat çalıştıktan sonra saçmalıyor. S tuşuna basıyorum sa yazıyor, alt basınca kapanıyor falan. Ama şuan o klavyeyle yazıyorum ve bir kaç saat kullanmadıktan sonra kullanabiliyorum tekrar.

Ben de yeni Bloody B120 klavyede aynısını yaşıyorum. Hangi tuş olduğunu bilmiyorum ama hızlı yazdığımda veya iki elimle tüm tuşlara bastırdığımda bilgisayar kapanıyor. Bazen de kendiliğinden 2 3harf yazıyor. İade haricinde çözümü var mı?

Ben de yeni Bloody B120 klavyede aynısını yaşıyorum. Hangi tuş olduğunu bilmiyorum ama hızlı yazdığımda veya iki elimle tüm tuşlara bastırdığımda bilgisayar kapanıyor. Bazen de kendiliğinden 2 3harf yazıyor. İade haricinde çözümü var mı?
Bu 2 gündür bilgisayarı kapattıktan sonra güç kaynağının fişini çekip yatıyorum. Düzeldi yani basıyorum kapatmıyor, tuşlar bozulmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı