Bilgisayarı açınca klavye çalışmıyor

Samet_Yurdakul34

Hectopat
Merhaba iyi konular bilgisayarımı açtığımda klavyemin ışıkları yanıyor ama çalışmıyor. Çıkartıp geri takıyorum düzeliyor yeniden başlatınca böyle bir sorun olmuyor. Sebebi nedir? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iyi konular bilgisayarımı açtığımda klavyemin ışıkları yanıyor ama çalışmıyor. Çıkartıp geri takıyorum düzeliyor yeniden başlatınca böyle bir sorun olmuyor. Sebebi nedir? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Farklı portlarda denedin mi?

Arkadaşlar fiziksel sorunlardan zaten bahsetmiş tekrar yazma gereğinde bulunmadım sizde yazılımsal bir sorunda olabilecek gibi duruyor, anakartın sitesinden güncel anakart driverlerini indirip yüklemeyi deneyebilirsiniz bazen üçüncü parti programlar tarafından yüklenen sürücüler sorun yapabiliyor.

Farklı portlarda denedin mi?

Evet sorun aynı.

Klavyenizde veya USB portunda sorun vardır. Farklı bir USB portu da aynı sorunu yapıyor mu?

Klavyede sorun yok laptopta bu sorunu yaşamıyorum farede öyle bir sorun olmuyor ama.

Arkadaşlar fiziksel sorunlardan zaten bahsetmiş tekrar yazma gereğinde bulunmadım sizde yazılımsal bir sorunda olabilecek gibi duruyor, anakartın sitesinden güncel anakart sürücülerini indirip yüklemeyi deneyebilirsiniz bazen üçüncü parti programlar tarafından yüklenen sürücüler sorun yapabiliyor.

Farede öyle bir sorun olmuyor ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı