Çözüldü Klavye birden fazla tuşa basıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rouvlest

Decapat
Daha fazla  
Laptop için kablosuz klavye kullanıyorum ama belirli tuşlarda birden fazla tuşa sayıya basıyor. Laptopun kendi klavyesinde öyle bir sorun yok ama kablosuz klavyemde Y tuşuna basınca Y-, Tab tuşuna basınca 6, G tuşuna basınca G, 1 tuşuna basınca 14 gibi sorunlar ile karşılaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Üstüne herhangi bir sıvı döküldü mü?

Hayır dökülmedi.

Laptop için kablosuz klavye kullanıyorum ama belirli tuşlarda birden fazla tuşa sayıya basıyor. Laptopun kendi klavyesinde öyle bir sorun yok ama kablosuz klavyemde y tuşuna basınca y-, Tab tuşuna basınca 6, g tuşuna basınca G, 1 tuşuna basınca 14 gibi sorunlar ile karşılaşıyorum.

Artık olmuyor klavyenin içi açılmadığı için kenarlardan kulak çubuğuna kolonya döküp temizlemiştim 4 saat gibi bir süre kullanmadım denedim tekrar çalışmaya başladı.
Üstüne herhangi bir sıvı döküldü mü?

Hayır dökülmedi.

Laptop için kablosuz klavye kullanıyorum ama belirli tuşlarda birden fazla tuşa sayıya basıyor. Laptopun kendi klavyesinde öyle bir sorun yok ama kablosuz klavyemde y tuşuna basınca y-, Tab tuşuna basınca 6, g tuşuna basınca G, 1 tuşuna basınca 14 gibi sorunlar ile karşılaşıyorum.

Artık olmuyor klavyenin içi açılmadığı için kenarlardan kulak çubuğuna kolonya döküp temizlemiştim 4 saat gibi bir süre kullanmadım denedim tekrar çalışmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı